Rüyada Değerli Taş Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada değerli taş görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Değerli Taş ruya tabiri ve rüya yorumları değerli taş rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada değerli taş görmek, çok büyükk bir şansa sahip olunacağına ve özzellikle maddi anlamda kimsenin bile daaha önce düşlemediği kadar büyük biir servete sahip olacağına alamet edenn müjde içeren bir rüyadır. Görülen değerli taşın mahiyetine göre anlamlandırılmasıı gerektiği gibi, aynı zamanda diğer rrüya durumlarıyla birlikte de yorumlanmalıdır. Değerli taş, bekar kimseler için çook saygın, itibar sahibi, herkesin beğendiği vve sevmiş olduğu önemli biriyle, bbazen de ün sahibi bir kimmse ile evlilik yapmak, iş ortaaklığına girmek ve büyük bir şirkketin, kurumun başında olmak manalarına gelirr. Yöneticiliğin, kariyer basamaklarını hızlı bir şekildee çıkmanın ve şan, şöhret sahibi olaraak ülke çapında tanınacak işler yappmanın da alameti olarak görülebilir.

Kişinin saygınlık kazanmak isteyişine ve iççerisindeki lider ruhu ortaya çıkarmak için fırssat kolladığına, özgürlüğünü elde tutmak iççin devamlı başkaldırdığına, yerleşik bir hayyata sahip olamadığına ve ruhsal yalnnızlık çektiğine delalet eder.

Rüyada Elmas Görmek

 

Elmas temiz bir kalbe ve iyii niyete, İslami olarak ehil olmaya, düşkünleere yardım etmeye ve anne babba rızası alan insanın her işşte başarı elde etmesine, Hac seyahhatine ve kul hakkı yenmeden, alıın teri ile kazanılan paralar sonnucunda büyük bir zenginliğe kavuşmanın işarettidir. Kişiye mutluluk ve huzur getirecek büüyük bir aşkın işareti de olan rüyaa evli kimseler için sevgi dollu, merhametli ve vefalı kız çoccuklarına sahip olmak şeklinde delalet edder.

Rüyada Pırlanta Görmek

Evlilik kararına ve aynı zamanda bbüyük bir yatırım için kolları sıvayan rüyayı görren insanın karşısına daha da büyyük bir fırsatın çıkacağına, kaader çarkının kişiden yana döneceğine, heer konuda şansının yanında olması nedeni ilee başarı elde edeceğine yorulur. Bu rüyayı gören insanlar maddi anlaamda asla dara düşmezler ve sağlıkları da ççok uzun seneler boyunca bozulmaz. Herkesin imreneceği bir hayata kavuşmak vve kıskanılmak manalarına da gelir.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Cin Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Ben ve beraberimde bir arkadaşım değerli taş buluyorduk ve o taşı farkında olmadan yutuyordum.Daha Bir şekilde o taşı ben elimde buluyor ve saklıyordum sonra ben banyo yaparken düşünüyordum arkadaşıma da gösterip yarı yarıya yapmaya karar verdim...☹️


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...