Rüyada Dekolte Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada dekolte görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Dekolte ruya tabiri ve rüya yorumları dekolte rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada dekolte görmek, açığa çıkacak vee bireyi bir anda istenmeyen bir pozisyona sokaccak durumların hasıl olmasına, özellikle bayanllar için haklarında çıkan bbazı asılsız laflar nedeni ile ailesiinde tartışmalı anlar olacağına alamettir. Dekolte görmek, ne tip bir kıyaafette olduğuna veya dekoltenin durumuna göre yorumlanmalıdır. Bir elbisede dekolte görmek, genel olaraak bireyi hayat boyu huzursuz edecek olan vee geçmiş zamanda kalmasına rağmen bbir türlü kurtulmanın mümkün olmadığıı sıkıntılara alamet eder. insanın edep yerlerini açıkta bırakan türdde bir dekolte görmüş olması ise ahlaki bbir çöküş yaşandığına ve ilerleyen döneemde kimsenin telafisi zor bbir yola girerek bütün hayatını mahvedeceeğine, bir an önce yaşamını düzenleyerek kendisinee çeki düzen vermesi gerektiğine iişaret eder.

Rüyada Dekolte Etek Giymek

Dekoltesi çok mini etek giymek, aileninn sözünü dinlemeyen çocuklara, bireyin edep konusunda yanllış düşüncelerinden kaynaklanan pek çok hatallı davranışları olduğuna, gizli sakklı işler yaptığına yorumlanır. Evli kimseler için eşlerinin sözünü dinlemediikleri ve devamlı burnunun dikine gittikleri için boşşanma durumuna gelecek olan insanları dde tabir eder.

 

Cinsel duygularını bastıran ve aynı zamannda da başka birilerini tahrik etmekten hoşlanan, kenddisini bedeni ile ve güzelliğine vurrgu yaparak öne çıkarmak isteyyen kimselerin egolarını ifade eder.

Rüyada Dekolte Gömlek Giymek

Sırtında dekoltesi olan gömlek giymek iiş yerindeki dedikodular yüzünden yaşanacak bbir sıkıntı sonrasında işten ayrılmaya vee ruhsal olarak bunalıma girmeye delalett eder. Göğüs kısmı dekolteli gömlek giymek aaşk acısı çekileceğine, evliler için ayrılığaa ve uzun sürecek bir yalnızlıığa işaret eder. Omuz dekolteli gömlek ise şahsın ggüç kaybına uğraması olarak açıklanır.

Rüyada Dekolte Elbise Giymek

Bacak dekolteli bir elbise giymek düşmmanlardan gelecek bir fenalığa, uzun sürecek birr uğursuzluğa ve zarar görmeye alaamet eder. Göğüs dekolteli elbise giymek ise, ruhanii açıdan bireyin zayıf olduğuna, başka biriilerine karşı merhametsizce davrandığına, aşırı benccil davranışları yüzünden yalnız bir öömür süreceğine delalet eder.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Ter Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...