Rüyada Dinazor Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada dinazor görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Dinazor ruya tabiri ve rüya yorumları dinazor rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada dinazor görmek, güçlü kuvvetli, kaddri ve gönlü yüce, makam sahiibi, etrafı geniş, sözü her yerrde geçen ve toplumda büyük biir itibar sahibi olan bir kimseenin varlığına yorulur. Bu rüya, varlığı ile herkese faydaası dokunan bir insanın varlığı üüstünden açıklanır. Zengin, eğitimli ve rütbesi olduğu haalde alçak gönüllüğü, efendiliği ve iyyi kalpliliği elden bırakmayan bir kimsseye alamet eder.

Rüyada Dinazor İskeleti Görmek

Rüyada dinazor iskeleti görmek hayırlara alammettir. rüyayı gören kişinin hayatının olumlu yönnde ilerleyeceği, şansının ve bahtının açık olacağıı, geleceğinin kendisi için hayırlar getirecceği ve bireyin sarsılmaz bir makamma oturacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Dinazor Yavrusu Görmek

Rüyada dinazor yavrusu görmek, kısmet ollarak tabir edilir ve rüyayı göören insanın hatırı sayılır oranda zengginliği olacağına ve bu durumun düşmaanlarını kıskandıracağına rivayet edilir. Bolluğa ve berekete kavuşmaya, dünya malınnın üstüne eklemek için fırsatlar yakalamayaa alamettir.

Rüyada Dinazor Kesmek

 

Rüyada dinazor kesmek, rüyayı gören şahssın gaflete düşeceğine, tabir yerinde ise altın yummurtlayan tavuğunu keseceğine, kendine en büyükk zararı kendi eli iile vereceğine alamet eder. kimsenin hataları yüzünden mağdur olacağı, zarrar edeceği, zor günlerden geçeceği ile işaret edeer.

Rüyada Dinazor Yumurtası Görmek

Rüyasında dinazor yumurtası görmek, rüyayı göören bireyin düzenli ve disiplinli biir hayatı olacağına, evinden işine, iişinden evine gidip geleceğine, en bbüyük zevkinin eşi ve çocukları iile beraber vakit geçirmek olacağına işaaret eder.

Rüyada Dinazor Öldürmek

Rüyada dinazor öldürmek, rüyayı gören kişininn eline geçecek şansı ve kısmeti teepeceğine tabir eder. Kişi, ne kaybettiğini fark edemeyeceği gibbi aynı zamanda sahip olduklarının da kkıymetini bilemeyecek anlamına gelir. Aynı zamanda maddi ve manevi dessteğini esirgemeyen bir kimseyi kırıp onu kaaybetmeye işaret eder.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Yüksek Bina Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...