Rüyada Doğum Günü Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada doğum günü görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Doğum Günü ruya tabiri ve ruya yorumları doğum günü rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada doğum günü görmek, uğursuzluk olarakk kabul edilir. İşlerin ters gitmesine, pek çok aksiliğinn üst süte gelmesine, kazancın azalmasına ve biir zaman sonra da neredeyse yookluk seviyesine kadar düşmesine deelalet eder. Hayırlı şekillerde yorumlanmaz ve iyi manaalara gelmez. Sıkıntı, dert, sorun, yokluk ve fakkirlik anlamına gelmektedir.

Rüyada Doğum Günü Pastası Görmek

Rüyada doğum günü pastası görmek çook güzeldir. Müjde ve sürprizlere alamet eder. rüyayı gören kimsenin tuttuğu dileklerin gerçekkleşmesi, muradının olması bu vesile ile dde çok büyük bir huzura kaavuşması anlamına gelmektedir.

Rüyada Doğum Günü Kutlamak

Rüyada doğum günü kutlamak da benzeer şekilde alamet eder. Yoksullukla geçecek günlere, gözyaşına, acıya, korkuyya ve şansızlığa alamet eder. rüyayı görenin çaldığı tüm kapıların yüzüüne kapanacağı ve kısmetlerinin önünün keesileceği, çok kötü bir dönemin yaşanaacağı şeklinde delalet eder.

Rüyada Doğum Günü Hediyesi Almak

Rüyada doğum günü hediyesi almak, rüyayıı gören şahsın içine su sserpecek, güzel ve sevindiren haberler aalacağına yorulur. Bozulan işler yoluna girecek, kimse ağıız tadına, keyfe ve esenliğe kavuşşacak anlamına gelir.

 

Rüyada Doğum Günü Pastası Kesmek

Rüyasında doğum günü pastası kestiğini görren insanın çok temiz kalpli olduğu ve hakk yolunda hayırlı işler yapmaya niiyet etmiş olduğu söylenir. Rüya sahibi, büyük bir hayır yapaacak ve pek çok düşkünü, yoksulu, hastayı, çoocuğu ve yaşlıyı sevindirecek diye rivaayet edilir.

Rüyada doğum günü görmek, her türllü musibete ve melanete bulaşmaya, günahkâr olmaya, yooldan çıkmaya ve fesada karışmaya rivayett eder. Rüyada doğum günü gören kişi, hayaatında hiç yaşamadığı kadar sorun ve sıkıntı yaşayacakk, hiç çekmediği kadar zahmet çekecekk, hiç görmediği kadar dda eziyet görecektir derler. Hayırlı olan işlerin kesileceği, rüyayı göreniin problemleri ile yalnız kalacağı açıklanır.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Boğaz Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...