Rüyada Doktor Olmak

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada doktor olmak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Doktor Olmak ruya tabiri ve ruya yorumları doktor olmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada doktor olmak, rüyayı gören şşahsın ilim irfan sahibi ve etrafındaki heerkese yardımcı olduğunu alamet eder. Hayırlı yorumlara sebep olan rüya, aynıı zamanda hasta insanların bir anda iyileşeceğiini de müjdeler. Rüyada doktor olduğunu gören kimse, sözüü dinlenen, fikri alınan bir yönetici, cömmert ve helal lokma kazanan biir işveren olur. Adil ve yüce gönüllü bir kimseyee de yorumlanır.

Rüyada Eve Doktor Gelmesi

Eve gelen doktor, rüyayı gören insannın çok yakınında kendisine düşmanlık besleyen biri olduğuunun göstergesidir. rüyayı gören kadınsa iffetine laf geleecek dedikodulara, erkek ise aile düzenini ve huzurunuu bozacak ikinci bir kadına işaaret eder Eve doktor gellmesi bazen de iyilik bulmaya vee sıkıntıların çözülmesine tabir olunur.

Kişinin yakın etrafında yardım etmek istediğği kimseler olduğuna, bazen bir soorun karşı tarafında çözüm bulmak iiçin çırpındığına ve çözümler aradığına alameet eder. Rüyasında doktor olduğunu görmek üniversite sınnavlarına hazırlanan gençlerde de sıklıkla görülmekteddir. Günlük hayatımızdaki düşüncelerimizin ve isteklerimizin rüyalaarımıza yansıması bu anlamda normal vve en sık rastlanılan durumlardan bbiridir. Meslek seçiminde doktor olmak isteyen gençller de rüyalarında kendilerini doktor olmmuş olarak gördükleri gibi, ailesinde haastası olan insanların de bu tipp rüyalar görmeleri olağandır.

 

Rüyada Doktor Görmek

Rüya sahibinin arkasından dedikodu yapan, oonu çekemeyen ve başarılarını kıskanan ççok yakın bir insan olduğuna iişaret edilir. rüyayı gören açısından mesleğinde yükselmeye, yyankı uyandıran önem arz eden işlerr yapmaya ve yardımlarda bulunmaya işarett edilir. Rüyada göz doktoru görülürse rüyayı göreen kimse dini vecibeleri konusunda bbir ulemaya danışır ve daha düzzgün bir hayat sürer. Rüyada hasta olan bir kimsenin oddasına giren doktor rüyayı gören kkişinin iyileşmesine ve eski sıhhatine kavuşmasınaa delaletken, sağlığı düzgün bir kişinnin odasına doktor girdiğini görmek dde kimsenin hastalanacağına yorumlanır. Rüyasında doktor gören kimse erkek iise, iş yerinde kendisine zarar vvermek için fırsat kollayan biri varr anlamına gelir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Eski Eşya Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...