Rüyada Dolar Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada dolar görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Dolar ruya tabiri ve rüya yorumları dolar rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada dolar görmek, gerçekte de maaddi değeri olan şeylere sahip olmaya alamet edeer. rüyayı gören şahıs geleceği için bbir kenara üç beş kuruş atıyor ve yarınlardaa başına gelebilecek olan iyi vee kötü günleri düşünüyor anlamınaa gelir. Bu kimsenin idealist bir insan olduğğuna, azla ya da ucuz olanla yetinmeyeceğine, gözzünün her zaman yükseklerde olduğuna işaaret eder. Ama gözü ne kadar yükseklerde ollursa olsun, haram mala sahip olmayı ya dda haram para yemeyi, aklının kkıyısından köşesinden geçirmez. Bilakis haksızlıklara karşı susmayan ve adaaletsizliğe her zaman itiraz eden şahıs olduğu ttasviri yapılır.

Rüyada Dolar Aldığını Görmek

Rüyada dolar aldığını gören bireyin karamsarlığğı ve bahtsızlığı son bulacak, rüyayı gören kimmse için kurtuluş denebilecek kadar güzeel ve bereketli günler geleecektir. Aynı bereket rüyayı görenin kazancına daa yansıyacaktır.

Rüyada Dolar Toplamak

Rüya sahibinin karşısına çıkacak ve kendissine bol kazanç getirecek olan fırsat kapılarına tabiir eder. Temiz ve hayırlı paradır. Eğer rüyayı gören insan rüyasında şaaibe ile ya da kuşku içinde dolar topladığıını görmüş olursa o halde ggünahkâr olarak kazanç elde edeeceği şeklinde açıklanır.

 

Rüyada Dolar Çalmak

Bir kimsenin mahremiyetine girmek anlamına gelmekktedir. rüyayı gören insan hiçbir kasıt gözetmmeksizin, yakından tanıdığı bir insanın kendi içindee yaşamış olduğu bazı şeylere şahitt olacak ve onları öğrenecek aanlamına gelir.

Rüyada Dolar Bozdurmak

Rüya sahibinin yeni projeler almayı düşüündüğü ve bunun için sermaye ayırdığını alamet edder. Rüyasında dolar bozdurduğunu gören şahıs yakınn zamanda hayırlı ve temiz olacak bir iişe girmek için parasından verecektir.

Rüyada Dolar Saymak

Rüya sahibinin her işinin yolunda gideceğiine, emeline ulaşması için önünde hiçbir engel olmadıığına, kötü kişilerin yoluna çıkmayacağına vee zaferine engel olamayacağına yyorulur.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Camış Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Tanımadığım birisi yüklü miktarda dolar veriyo sanki üç ayrı yere yatırcam parayı ,bir an çalındığını hissediyorum para cebimde yok,fakat hiç panik yapmıyorum, eşim kaybettim,mi parayı diye soruyo, gayet sakin bi tavırla yok artık diyorum fakat para yok. Sakinliğimi ve nerde olabileceğini kendime sorguluyorum,daha sonra cüzdanıma bakıyorum paralar tam yerinde çok rahatlıyorum.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...