Rüyada Duru Su Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada duru su görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Duru Su ruya tabiri ve ruya yorumları duru su rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada duru su görmek, genellikle hhayra tabir edilir. Duru su mutluluk ve sevinçtir. Uzun süredir canınızı sıkan bir koonunun aydınlığa kavuşmasına ve yakın zamandaa beklediğiniz haberin en güzel vee hayırlı şekilde gelmesine delalet edeer. Rüyasında duru ve temiz bir suyaa giren şahıs günahlarından ve yaptığıı kötülüklerin etkilerinden arınır. Bu rüya sizin için parlak bbir gelecek güzel bir hayat anllamına gelir. Duru bir su içmek uzun ömmre ve hayırlı bir şekilde hhayatını devam etmeye işaret eder. Duru su içen şahıs eğer hhasta ise en yakın zamanda hasstalıklarından kurtulur. Bu rüya şifa ve afiyet bbulma anlamına gelir.

Rüyada Duru Su İle Abdest Almak

Rüyasında duru bir su ile aabdest alan insan dini anlamda geliştir vve güzel bir seviyeye ulaşır. Bu rüya maneviyatınızın yükseleceğine ve sizzin için hayırlı bir dünya ve ahiiret hayatına açıklanmaktadır. Duru su ile abdest alıp nammaz kılan kimse tüm istek ve arzularrına kavuşur. Dünyadaki hayatınızın güzel geçmiş olacağına parrlak ve iyi bir geleceğe sahip olacağğınıza alamet eder. Duru bir su ile abdest allıp Kuran okumak ise sizden gelecek hayırrlı bir nesle, o nesilden meydanaa gelecek yüksek makamlı şahıslara işareet eder.

 

Rüyada görülen duru su, ferahlamaya vve rahatlamaya ihtiyaç duyduğunuzun bir göstergesidir. Genellikle iç sıkıntısı duyan veya içindde yaşamış olduğu problemleri anlatacak bir arkadaaş arayan şahısların gördükleri bir rüüyadır.

Rüyada Duru Su İle Yıkanmak

Rüyasında duru bir su ile yıkanaan kimse içinde bulunmuş olduğu hayırsıız ve şerli bir durumdan kurrtulur. Bu rüya sükûnet ve ferahlık bullmaya, huzur içinde olmaya, mutluluk vve neşeye ve çoğu zaman daa insanın günahlarından vazgeçip doğru yoluu bulmasına yorumlanır.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Mısır Unu Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...