Rüyada Dut Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada dut görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Dut ruya tabiri ve ruya yorumları dut rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada dut görmüş olmanın birçok maanası vardır. Rüyayı gören insanın gördüğü rüyada gördüüğü dutun rengine, tadına ve biçimine görre açıklanmaktadır. Dut görmek eğer o meyvenin mevsimindde ise hayırlı ve bol kazançlar eelde edeceğine delalet eder.

Rüyada Dut Yemek

Kişinin gördüğü rüyada dut yediğini ggörmüş olması kişi için önündeki zamann diliminde sıkıntıya, kedere düşeceği anllamına gelir. Rüya da dut görmüş olmanın biir diğer manası da etrafınızda ollan kimselerin sizi çekemediği ve ssizin statünüzde gözünün olduğudur. Dut rengine göre farklılık gösterir. Eğer dut beyaz ise beklediğiniz, isttediğiniz kısmettir. Siyah dut ise ailesel hayatınızda sizzi zor günler sizi beklemektedir. Ama şayet dut olmamış ise yaani tam olgunlaşmamışsa sizin duygusal hayaatınızda, sevdiğinizden ya da değer verdiğinizz birinden bir cevap beklerken ciiddi olarak düş kırıklığı yaşayabilirsiniz. Rüyanızdaki dutun rengi hafifçe sarıya ççalıyorsa bu rüyayı gören insan açısındann hastalığa alamet eder. Bazı rüya tabircilerinin dediklerine rüyada göree beyaz ve olgun dut yiyeen birisi, eli açık birisi taraafından hayır ve menfaat görür. Rüyada siyah dut yemek ailesi içindee çocuğu ile ya da hanımıı ile ilişkileri bozulup kavga çıkkmış olacağına işarettir.

 

Rüyada kırmızı dut görmek

Rüyasında kırmızı dut görüp onu yeddiğini görmek, tasavvufi yönden açıklanmak gerekirrse dini vecibelerini yerine getiren hayyırlı biri olacağına, aynı zamanda daa kırmızı dut görmek rüyada eğğlence ve huzurdur.

Rüyada dut ağacını kesmek

Rüyada dut ağacını kesmek şahsın, sevddiklerinden ayrılmasına, gittiği yerden hasret çekmesine vve elde etmiş olduğu gelirin ekksilmeye başlamış olacağına işarettir.

Rüyada kuru dut görmek

Rüyada kuru dut görmek, iş haayatınızda bol kazançlı günlerin sizi beklediğğine rivayet eder. insan rüyasında kuru dut toplanmış birr kova yahut tepsi görürse, malıının daha çok artması ve bbunları harcamadan biriktirmesine delalettir. Rüyasında kişi dutu bir başkasına verriyor ise kazandığı malından mülkünden, parrasından eşine dostuna vereceğine rivayet eeder.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Gurbet Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...