Rüyada Duvak Takmak

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada duvak takmak ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Duvak Takmak ruya tabiri ve rüya yorumları duvak takmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada duvak takmak, bekar kızlar içinn evliliğe ve nişan, söz gibi olayylara; bazen de kısmetin açılmasına, aşşık olduğunuz kişiden gelecek bir tekliife delalet eder. Rüyasında bembeyaz ve uzun bir dduvak takan bireyin yine uzun ve çokk huzurlu bir aile hayatı ollur. Siyah duvak ilişkilerinizde problemler olduğunun vve eşinizle aranızda birtakım sorunlar bulunduğunun habercisii iken; eski duvak ayrılığın, yyeni duvak ise yeni bir ilişkiinin habercisidir. Rüyada bir kadının duvak takması genelliklle karşısına çıkacak hayırlı bir kısmetin gösterggesidir. Bazen de böyle bir rüya yolculuğaa, çıkacağınız bir maceraya, insan ilişkilerine, dostllarınızla beraber yapacağınız planlara yorulur.

Rüyada Gelin Duvağı Görmek

Rüyada görülen gelin duvağı, genellikle seviinç ve mutluluk, arzu edilen şeylere kavuşma, dilekleerin ve duaların kabulü anlamına ggelir. Böyle bir rüya gören şahıs muradınna kavuşur. Eğer hasta ise şifa bulmaya, evliiler için güzel ve hayırlı bir evlada, borrçlular için borçlarını ödemeye, sıkıntıda oolanlar için ise sıkıntılardan kkurtulmaya işaret eder. Gelin duvağını bir erkek görse bbu rüyası o kimsenin ahlaklı ve gösterişli biir kadınla evlenmesi anlamına gelir. Rüyada siyah gelin duvağı, sıkıntı vee kederken; beyaz ve parlak gelin duvağı isse, güzel bir gelecek, bireyin sıkıntılardaan kurtulması ve umduğuna naill olması manalarına gelmektedir.

 

Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada görülen gelinlik insanın kuracağı aileniin ve yuvanın sembolüdür. Gelinlikte görülen güzellikler veya çirkinlikler evlendiğğiniz zaman yaşayacağınız olaylara ve evliliiğiniz nasıl geçmiş olacağına delalet eeder. Güzel bir gelinlik uzun ve pparlak bir geleceğe; eski, yıpranmış gelinnlik ise aile hayatı içerisindeki huzursuzlluklara alamet eder.

Rüyada duvak takmak, bireyin muradının biir sembolüdür. Bu rüya, gerçek hayatınızdaki beklentileriniz, dileek ve isteklerinizin dışavurumu olarak kabul ediilebilir.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Kurşun Yemek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...