Rüyada Duvar Kağıdı Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada duvar kağıdı görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Duvar Kağıdı ruya tabiri ve rüya yorumları duvar kağıdı rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada duvar kağıdı görmek, hane içiinde olacak değişikliklere, ev yenilemeye veya yeni eşyalaar almaya, kimsenin yaşam şeklini dahha iyi hale getirmek iççin adımlar atacağına işaret eder. Büyük toplar halinde duvar kağıdı görmekk, tapu sahibi olmaya veya ev taksitlerinin ssona ermesine, ailenin desteği ile yyeni ev almaya ya daa evi tadilat yaptırmaya yorulur. Küçük bir parça duvar kağıdı görmmek ise, rüyayı görenin eline geçecek az mikktar bir parayla sevdiklerine küçük heediyeler alarak onları mutlu eddeceğine ve alçak gönüllü davranışları ille herkesin beğenisini toplayacağına tabir eder. Bir mağazada veya dış mekanda görüülen duvar kağıdı ise, iş değiştiremeye veya varr olan işyerini taşımak için maasrafta bulunmaya işaret edilir.

Renkli bir hayat isteğine, bireyin varr olan alışkanlıklarının ya da hayat rutiinin zıttına şekilde yaşamak istediğine, değğişiklik yapmak isteği ile devamlı kendinni geliştirmenin yollarını bulmaya ve çevrre değiştirerek arkadaş çevresini genişletme uğraaşına açıklanır.

Rüyada Çiçekli Duvar Kağıdı Görmek

 

Çiçekli duvar kağıdı evlilikte uyumlu birr çift olmaya ve her işte beraber karaar vermeye, beraberlikte hiçbir zaman egolaarın devreye sokulmamasına ve hoşşgörünün egemen olduğu mutlu bir beraberliğği çok uzun seneler sürdürmeye tabir edillir. Evin duvarlarını çiçekli duvar kağıdı ille kapladığını görmek aileye yeni katılacak üyeleri, hhamile eşi, ikinci veya üçüncü biir bebek haberini müjdeler. Torun sahibi olmak, uzun ve keyiffli bir hayat sürmek, her koşulda mutluluğun daaim olacağı bir yaşama kavuşmak anlamınna da gelir.

Rüyada Duvar Kağıdı Almak

Kötülüklerden uzaklaşmak, can sıkıcı diyaloglara girmemmek, kimsenin kendisini iyi hissetmediği ortamlarda bulunmamak üzzere alacağı kararlara ve sonrasında daa hayatında bu yönde yaapmış olacağı değişikliklere tabir edilir. Her açıdan değişime işaret eden rrüya yeni bir ilişkinin, kişiye heyecan verecek ddurumların, yabancı ülkelere çıkılacak yolculukların daa tabiridir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Birini Aramak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...