Rüyada Eşşek Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada eşşek görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Eşşek ruya tabiri ve ruya yorumları eşşek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada eşşek görmek, hayatın başarılarla geçeceğii, geleceğin ve istikbalin de çok parlak vee açık olacağına rivayet eder. Rüya sahibi, mutluluk, huzur ve zengiinlik içinde yaşayacak, elini attığı ve niyet etmiiş olduğu her işi kolay biir şekilde ve rahatlıkla gerrçekleştirebilecek anlamına gelir. Rüyada eşşek görmek, şans ve kısmmet anlamına gelmektedir. Tahsili yüksek, makam sahibi, yetenekli vve kıvrak zekâlı bir bireyin varlığı ile delallet eder.

Rüyada Eşşek Kesmek

Rüyada eşşek kesmek, hayırlara alamet değildiir. Rüyayı gören kimsenin Allah katında günahkââr, toplumda da arsız ya da hırrsız sayılacağı bir işe bulaşacağı vve bütün itibarını, makamını, şanını vve şerefini kaybedeceği anlamına gelmektedir. rüyayı görenin adının lekeleneceğine, yüzünün dde yerlere düşmüş olacağına delalet eder.

Rüyada Eşşeğe Binmek

Rüyada eşşeğe bindiğini gören kişi, çokk istediği bir yola gidecek, yenni yerler görmüş olmanın ve keşfetmeniin de tadına varacak anlamına geliir. Temiz ve uzun bir yol ille tabir edilir ve bu yolaa uçak vasıtasıyla gidileceği yorumu yapılırr.

Rüyada Eşşeğin Öldüğünü Görmek

 

Rüyada eşşeğin ölmesi ya da eşşşeğin öldüğünü görmek, rüyayı gören bbireyin bütün planlarının ve programlarının suuya düşmüş olacağına ve yerine yennilerinin yapılmasının gerekeceğine alamet eder. Aksilik, terslik ve uğursuzlukla karşılaşmaya, hhayal kırıklığı, sıkıntı ve üzüntü yaaşamaya alamet eder.

Rüyada Eşşek Eti Yemek

Rüyada eşşek eti yediğinin gören kişii, maddi zarara uğrayacak, sahip olduklaarını yitirecek ve yıllarca çalışıp, didinnerek elde ettiklerini kaybetmenin acısını yaşayacakktır diye yorulur. Tüm emeğin ve alın terinin booşa gitmiş olacağına işaret eder.

Rüyada Eşşek Eti Görmek

Rüyada eşşek eti görmek, üç kurruş maaş ile kıt kanaat geçinmek zorunda oolmaya alamet eder. rüyayı gören şahıs ay sonunu zaar zor getiriyor ve parasızlıktan da cepleri dellik deşik olmuş anlamına gelir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Demir Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...