Rüyada Eşini Dövmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada eşini dövmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Eşini Dövmek ruya tabiri ve ruya yorumları eşini dövmek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada eşini dövmek, rüyayı gören kimseenin, iş hayatında çok zor zamanlar geççiren eşine maddi ve manevi oolarak yardım edeceğine, içine düşeceği ssıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nnefes alması için destek olacağına, yaşamışş olduğu sıkıntıları bölüşeceğine ve işlerii yoluna koymak için gösterdiği çabayaa ortak olacağına yorumlanır.

Rüyada Eşinin Dövdüğünü Görmek

Eşi uzun zamandan beri işinde yyaşanmış olan sorunlar ile boğuşan rüya sahibinin, işleer toparlandıktan sonra eşinin, zor duurumlar yaşıyor olan etrafındaki insanlarra destek olacağına, onların problemlerini çözmeek için elinden gelen herşeyi yapacağına vve çok büyük sevinçler yaşatacağına alametttir.

Rüyada Kocasını Dövdüğünü Görmek

Bir süreden beri iş hayatında sıkkıntı yaşıyor olan kocasına rüyayı gören şahıs tarafıından maddi destek sağlanacağına yorumlanır.

Rüyada Eşini Dövdüğünü Görmek

Rüyada eşini dövmek ile aynı annlama gelir. Çalışma hayatında çok zor zamanlar geeçiren, çok büyük üzüntüler yaşıyor olaan ve çok sıkıntı çeken rüyya sahibinin, eşi tarafından çok büyüük bir yardım göreceğine, bu yyardım vesilesiyle sıkıntılarından ve problemlerinden yyakın bir zamanda kurtulacağına, borçlarının bitmesii ile çok büyük bir mutluluuk duyacağına ve üzüntülerini bir köşşeye bırakıp işinin başına geçmiş olaccağına delalet eder.

 

Rüyada Eşini Dövüldüğünü Görmek

İş hayatında sıkıntılı zamanlar geçiren eşinnin, etrafındaki insanlardan alacağı yardım vesilesi ile sorrunlarını çözeceğine ve bu vesile ille çok mutlu ve hhuzurlu olunacağına, uzun zamandan beri yaşaanmış olan üzücü olayların mutlu sona bağğlanmış olacağına ve sağlıklı bir hayatt sürüleceğine rivayet ediilir. Ayrıca, hayatında çok büyük başarılar kazanılacağıına ve alınmış olan borçların ödeneceğine yorulur.

Rüyada Karısını Dövdüğünü Görmek

İş hayatında çok büyük başarısızlıklar ille karşılaşan karısına maddi ve mannevi olarak destek olan rüya sahibiniin, çok büyük başarılar ve kazançllar elde etmesini sağlayacağına yorumlanır.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Kilo Vermek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Bir ay önce sabah namazı vakitlerinde ve bugün ikindi vakti civarlarında aynı ruyayi görüyorum.karımı çok kötü dövüyorun ve karım ben dövmeme rağmen bana şevkatle yaklaşıyor rüyamda.Bu rüyam neye yorumlanır.(not benim altın borçların var işim gücüm rasgitmiyor altın cıkdıkca kahroluyorum sitresli mutsuz çaresiz günler geçiriyorum.bu surecden çıkmak için yeşil ışık ola bilirmi) teşekkür ederim şimdiden yorumlarınızı için.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...