Rüyada Eşya Taşımak

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada eşya taşımak ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Eşya Taşımak ruya tabiri ve ruya yorumları eşya taşımak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada eşya taşımak, rüyayı görenin haayatını bundan böyle tek başına idame eettirmeye ve kendi düzenini kurmasına tabirr eder. Aileden bağımsız olarak yani onlardan mmaddi anlamda hiçbir menfaat beklemeden ve yaardım almadan yaşamak için kendi kkendine yetebilmesi anlamına gelmektedir. Rüyada eşya taşımak, rüyayı gören kişiniin artık kendi ayakları üstünde durmasının zammanı geldiğine ve geleceğine yön veermesi için bazı atılımlar yapıp, yyeni kararlar almasının gerektiğine yorulur. Güzel bir rüyadır, rüyayı gören insann için olumlu değişimler anlamına gelir.

Rüyada Eşya Yakmak

Rüyasında eşya yaktığını gören şahsın malıı ve parası çoğalacak anlamına gelir. rüyayı gören geçim sıkıntısı çekiyor vve eli dardaysa onu bu dertten kurtaracak kadarr kazanca sahip olacak eğer zaaten hali vakti yerinde iise o halde zenginliği çoğalacaktır.

Rüyada Kanepe Görmek

Rüya sahibi için ekmek kapısı anllamına gelmektedir. rüyayı görenin yaptığı işte göstereceği özvveri ve başarı vesilesiyle en yükksek koltuğa kadar çıkmayı hak edeceğiine yorumlanır. Kısmet ve şans olarak da değerlendirilmişş olur.

Rüyada Taşınmak

 

Rüyada bir evden başka bir evve taşındığını görmek, rüyayı gören kimsenin hayatında mmeydana gelecek olan değişikliklere yorulur. Bu değişimler rüya sahibinin hayatına renkk katacak kendisine keyif ve huzur getirecek anlammına gelir.

Rüyada Koltuk Görmek

Rüyada koltuk görmek rüyayı gören insaanın masa başı bir iş yaparak ekmek parrası kazandığına alamettir. Bu iş devlet kapısında resmi bbir iştir ve rüyayı gören insanın bu iişi bundan böyle otomatik olarak, ezberre yaptığı şeklinde yorulur.

Rüyada Eşya Atmak

Rüyada eşya attığını gören kişi, büütün sıkıntılarından, hayatın lüzumsuz yükünden, dertlerinden ve probblemlerinden kurtulacak anlamına gelir. Rüya sahibi, kendisine ayak bağı ollmaktan başka bir işe yaramayan ve maddi yüükünü arttıran kimselerden de kurtulacaktır diiye işaret eder.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Gül Bahçesi Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...