Rüyada Elektrik Kesilmesi

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada elektrik kesilmesi ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Elektrik Kesilmesi ruya tabiri ve ruya yorumları elektrik kesilmesi rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada elektrik kesilmesi görmek, ümit ettiğiniiz herhangi bir konuda bazı tatsızlıklar vee aksaklıklar yaşayacağınıza işaret etmektedir. Bu rüya özellikle iş yaşamında beklentilleri olan insanlar için bir süre dahaa durgun bir dönem anlamına gelmekttedir. Elektrik ve aydınlık, bireyin yaşamında ortaaya çıkacak önem arz eden gelişmelere, yaaptığı çalışmalardan alacağı müspet sonuçlara vve ümit etmiş olduğu şeylere kavuşmmasına yorulur. Bu sebeple rüyanızda bulunduğunuz yerde eleektriğin kesilmiş olduğunu ve karanlık içinde kaaldığınızı görmüşseniz bu rüya bir süüre daha devam edecek zorluklara veyya sıkıntılara işaret eder. Rüyasında evinde elektriği kesilmiş olarak görmeek, insanın ailesel anlamda bazı huzursuzluklar yaşşayacağının habercisidir. İş yerinde elektrik kesilmesi ise çalışmaalarınızdan bir türlü istediğiniz sonucu alamayacağınız anlamınaa gelmektedir.

Rüyada Karanlık Görmek

Rüyada görürken karanlık farklı şekillerde yorumlaanır. Bazı alimlere göre bu rüya herr ne kadar olumsuz bir intiba uyaandırsa da bireyin yaşamış olacağı mutllulukların ve huzurun habercisidir. Bazen de başınıza gelecek tatsız olaylarr anlamına gelmektedir. Karanlıkta kalmak, küçük başarısızlıklara maruz kallmaya rivayet eder. Karanlıktan kurtulmak ise her türlü sorununuzdann kurtulmanızdır.

 

Rüyasında elektriğin kesilmiş olduğunu gören kiişi, karamsar bir ruh haline sahhiptir ve genellikle çabuk ümitsizliğe kapılıır, hayatın kendisine iyi bir şeey getirmeyeceği anlayışına sahiptir. Bazen de yaşadığınız sıkıntıların yansımasıdır.

Rüyada Elektriklerin Gitmesi

Rüyada elektrik gitmesi, duygusal anlamda yyoğun bir dönem geçireceğinize yorulur. Bu rüya bir süre yaşamak zoruunda kalacağınız sıkıntıların habercisidir. Elektriğin gittikten sonra yeniden gelmesi isse ümidinizi kestiğiniz bir yerden sizi çok mutllu edecek bir haber almaya rivaayet eder. Rüyada elektriklerin gidip her yerin ziffiri karanlık içinde kalması, maddi manevi çok konudaa sıkıntı yaşamaya veya şahsın içç huzuruna, yaşamış olduğu sıkkıntılardan bir müddet sonra kurtulmasına ttabir eder.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Kendi Dişini Çekmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...