Rüyada Emir Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada emir görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Emir ruya tabiri ve rüya yorumları emir rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada emir görmek, iş konusunda sağlaam bir mevki elde edecek olmanın, istikrarlı gidişatınn devam edeceğinin işaretidir. Emir, yüksek makamlara erişmenin, devlet ddaireleriyle iş yaparak zirveye çıkmanın ve herkes tarafıından merakla izlenen, şöhretli biri oolmanın alametidir. Farklı yorumlara göre, kimsenin aşırı desppot tavırlarının varlığına da yorulur. Çalışanlarına, aile üyelerine çok sert davraanan rüyayı gören kişinin disiplini abarttığını tabir eeder. Sert tavırların kişiye zarar vermeye başladıığını ve saldırgan tutumu nedeni ile iş konusundda da, özel hayatında da birtaakım problemlerle karşılaşmış olacağına delaletttir.

İntihar meyline alamet olan rüya, kimmsenin sık sık karamsarlığa kapılarak aklına ölüm düşüüncesini getirdiğine yorumlandığı gibi, baskı görrmüş, geçmiş zamanda işkenceye yya da kötü hareketlere maruz kalınmasıı sebebiyle ruhsal bunalıma girildiğine yorulur. kimse üstünde bazı yıkıcı düşüncelerin egeemen olduğuna ve bir çöküntü halinde olunduğuna, yaşammsal gereklilikleri doğru şekilde yerine getireememeye de yorulur.

Rüyada Emir Almak

 

Askerde emir aldığını gören kimseler iiş disiplini konusunda kendilerini geliştirirler. İş yerinde amirlerinden emir aldığını görmeek ise, bireyin yükselmesine engel ollan bir kişinin varlığına işaret edillir.   Emir aldığını gören kişi, kendisiinden yaşça küçük birinden akıl aalır ve hayat görüşünü büyük öölçüde değiştirir. Acımasız eleştirilere maruz kalmanın, sevilen dostlların rüyayı gören hakkında ileri gerri konuşmalarını duyarak üzülmeye, beklenmeyen fennalıklarla karşılaşmaya ve bazı girişimlerin başarısıızlıkla sonuçlanmasına delalettir.

Rüyada Emir Vermek

Hırsına yenik düşen rüyayı görenin başarıılı olmak konusunda aşırıya kaçan davranışlarrının faturasını ağır ödeyeceğine, maddi koonuları fazlaca önemsemesi yüzünden, her şeeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacaağına yorulur. Dünya nimetlerine düşkün olmaya, maneviyatı öönemsemeden hareket etmeye ve bir müddeet sonra ruhsal olarak buhran geçirmeyee işaret edilir. Evli kimselerin eşlerine karşı acımasız eleşttirilerde bulunduklarına ve yalnızca kendi issteklerini önem arz eden görmelerinden ddolayı aile birliklerini derinden sarsacak bbir durum içine girmelerine de alammet eder.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Yüzmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...