Rüyada Esans Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada esans görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Esans ruya tabiri ve rüya yorumları esans rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada esans görmek, çekici ve güüzel biri haline gelmek, başka insanlar ttarafından beğeniyle karşılanmak, girilen her ortammda isminden söz ettirmek ve ilgii toplamak anlamına gelmektedir. rüyayı görenin işindeki başarılara bir yenisinii daha ekleyeceğini ve bu dönem içindee şansının da yüksek olacağını, ellini atacağı pek çok girişimden een iyi sonuçlarla ayrılacağını ve terfii veya tayin gibi beklenilen biir haberin tez zamanda alınarak kimseyyi mutlu edeceğini de tabir eddilir. Genç bayanlar için kısmetlerin dolup taşacağıını ve çok iyi insanlarla arkadaşlıklar kuruulacağını, erkekler için de çapkınlıkla geççecek bir dönemi tabir eder. Evli insanlar için kendilerini çok kııskanan bir eşe sahip olduklarını ve zamann zaman kıskançlık nedeni ile çıkacakk tatlı atışmalara, kavgalara da deelalettir.

Rüyada Esans Sürmek

Sağlık konularında kendisine çok iyi bakann rüyayı gören kimsenin hem bedenen, hemm de ruhen kendisini çok iyyi hissettiği bir döneme girdiğine işşaret eder. Her konuda isteklerini net olarak iifade eden, amaçları doğrultusunda ilerlerken hiçbir engelee takılmayan ve gözünü budaktan esirrgemeyerek cesaretle hareket eden insanın gelleceğinin de epey parlak olacağını biildirir. Hayırlara sebep olan rüya, huy ollarak da çok beğenilen biri olunacağına, düşşmanların zayıflayacağını ve bireyin rahat biir nefes alacağını bildirir.

 

Dış görünüş konusunda çok dikkatli ollan ve insanları da görünüşlerine gööre ayıran, genellikle zengin ve göstterişli bir hayatı seven, kendisini beğenenn, egoları güçlü kimseleri simgeler. Güzelleşmek uğruna her türlü fedakarlığın yaapıldığı ve zaman zaman hayati tehlikelerii olsa dahi güzelleşmek uğruna esstetik operasyonlar yaptıran insanları de semboolize eder.

Rüyada Esans Almak

Güzel koku veren bir esans aalmak, bekar erkekler için herkesin güüzelliğine hayran kaldığı bir bayanla biirlik yaşayacak olmalarına ve evlenmelerine, beekar bayanlar için de çapkınlığı ille kötü bir şöhrete sahip biiri ile flört etmeye ve kkıskançlık problemleri yaşamaya alamettir.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Elek Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...