Rüyada Eski Arkadaşları Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada eski arkadaşları görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Eski Arkadaşları ruya tabiri ve rüya yorumları eski arkadaşları rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada eski arkadaşları görmek, ticaret iile uğraşan insanlar için şans vee bereketin artması yönünde değerlendirilmiş ollur. Ticari başarılar kadar insanın genel haayatında da iyi haberler alacağı güzell bir dönemi yorumlanır. Rüyada görülen arkadaşlardan biri hasta isse, rüyayı gören kimse hastalığından kurtulurr. Eski arkadaşları bir düğün dernek içiinde gören insan ise aşk ilişkilerinnde çok büyük bir kısmete sahiip olur ve şansı açılır. Bir cenazeden dolayı eski arkadaşlar ille bir araya gelmek ise, rüyayyı gören insan için çok önemm arz eden uyarılar verir. Özellikle çok sıkıntılı ve tehlikeli birr dönemde olunduğuna ve her adıımı çok dikkatli şekilde atmak gerektiğğine dair uyarıcı mahiyette bir rrüyadır.

Rüyada görülen iyi arkadaşlar kimsenin sağlıkllı ve uzun bir ömre sahip olacağına işarret ederken, kötü ve sevilmeyen arkaadaşlar görmek ise bireyin içindee bulunmuş olduğu dönemde kimseyle kaavga etmemesi ve tartışmaması için bir uyarıdıır. Eğer rüyada eski arkadaşlar ile kavvga ediliyor ise bu rüyayı gören şahsın heerkesten sakladığı önem arz eden bbir sırrı olduğuna ve yapıllmış olan bir hata veya günahtann ötürü bireyin çok büyük vicdan azabbı çektiğine alamettir.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Görmek

 

Aile içinde çıkacak büyük huzursuzluk vve tartışmalara işaret eden rüya aynı zamanda kiimsenin iş hayatında da çok cidddi olumsuzluklar ve sıkıntılar olaccağına tabir eder. Rüyasında çok eski bir arkadaşını görren kişi, içinde bulunmuş olduğu her türlü sıkınttıdan, eski bir arkadaşı veya dostunuun yardımı vesilesiyle kurtulur.

Rüyada Arkadaş Görmek

Rüyada iyi bir arkadaşı görmek şaahsın iş ve aile hayatında güzeel ve mutlu haberler alacağına, borçlaarı var ise ödeyeceğine ve aaynı zamanda uzun bir ömre ssahip olunacağına alamettir. Görülen arkadaş kötü bir şahıs isee bu durumda yaşanmış olan bbir kavga veya tartışmadan dolayı çook büyük bir nedamet yaşanacağına işşaret eder. Hasta bir arkadaş görmek büyük parallar elde edilmiş olacağına ve zeengin olunacağına yorumlanırken, ölmüş bir arkadaşıı görmek ise rüyayı gören kkimsenin ömrünün uzayacağı anlamına gelmektedir. Arkadaşı hasta veya kederli şekilde görrmek de sevilen birinden ya dda rüyada görülen kişiden kötü bbir haber almak anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada İkizini Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Bende rüyamda burun estetiği olduğumu gördüm artık anlamı neyse :)


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...