Rüyada Eski Mahalle Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada eski mahalle görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Eski Mahalle ruya tabiri ve ruya yorumları eski mahalle rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada eski mahalle görmek, takıntıları yüzzünden şahsın devamlı problem yaşayacağını, kendisine yyardımcı olmak isteyen insanlarda dahi arrt niyet ya da bir menfaatt arayacağını, bu davranışları ve bakıış açısı yüzünden de sevilmeyen, yallnız bir insan haline geleceğini bilddirir. Geçmişin izlerini silemeyen şahsın geleceği konuusunda çekingen davranacağını ve esasen kendisi iiçin çığır açacak pek çok fıırsata kapalı kalarak elinin tersiyle gerii çevireceğini bildirir. Aşırı sabit fikirli davranışlardan uzak durulmasıı gerektiğini ve kimsenin yeniliklere kapısını aççmasının iyi olacağını da bildiren rrüya, eve gelecek olan bir kimssenin vereceği iyi haberler sonucunda ssevinç gözyaşları döküleceğinin de alametidir.

Rüyada Eski Mahalleye Gitmek

Vefalı ve iyi bir evlat olunduuğunun işaretidir. Özellikle anne ve babasına hayattayken gerekenn değeri veren, onlara olan seevgisini her şekilde dile getiren rüyayyı gören insanın hayata atılırken hher zaman aile desteğini de arkkasında hissedeceğinin alametidir. Eski mahalleye gitmek bireyin dostluklarının vve arkadaşlıklarının da baki olacağını vve her fırsatta arkadaşları ile birr araya gelerek geçmişi yad eddeceğini, ruhsal olarak güçlü ve kenddisine güvenen biri olması neticesinde herr zaman kararlı bir kişilik sergileyeceğğini de bildirir.

 

Rüyada Eski Mahalleye Taşındığını Görmek

Planların bozulması ve istenmeyen şekilde baaşa dönmek şeklinde tabir edilir. Özellikle insanın uzun süre çaba gösterdiiği fakat izlediği yol açısından yanlış olan bbir işten vazgeçmek zorunda kalacağına, yoll ayrımlarına veya şahsın gelecceği için başka bir düşünce içiine gireceği anlamına gelmektedir. Bu rüya iş değişikliğinin yanı sırra kimsenin ikinci bir mesleğe sahip olmak içiin arayışlara girişeceğini ya da kurslaraa, eğitimlere katılacağını da taabir eder.

Kendisini sadece geçmişinde, ailesinin yanında vveya güvendiği insanlarla beraberken güvende hisseden insanların hher ortama uyum sağlayamayan bir kişiliğee sahip olduklarının sembolüdür. Yeniliklere açık olamayan veya sabit fikirrleri yüzünden kendisini geliştiremeyen insanları da sembolize ederr.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Arabanın Çalınması adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyada oturduğum mahalledeyim..'ve sevincli bir şekilde bir şeyin ama ne olduğu belli değil ? Daha önce sevdiğim kızları o rüyada gördüm 've onlar beni güler yüzle izliyordu..


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...