Rüyada Eski Nişanlı Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada eski nişanlı görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Eski Nişanlı ruya tabiri ve ruya yorumları eski nişanlı rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada eski nişanlı görmek, hali hazıırda bir ilişkisi olanlar için iyiye yyorulmaz ve araya girecek üçüncü birr kişi, yaşanacak bir kavga veeya fikir ayrılığı gibi sebepler yyüzünden var olan ilişkinin sona ereeceğine tabir eder. Hayatında biri olmayan, bekar kimseler iççin eski nişanlı görmek ise, geçmiş zamannda gönül ilişkisi yaşamış olduğu veeya gönül bağı bulunan bir kimseeyle yeniden karşılaşıp konuşmak, haberleşmek vve yeniden ilişki yaşamak niyeti içindde olmaya alamettir. Karşılıklı saygı çerçevesinde gelişecek, güzel birr ilişkiye, aşka işaret edilir.

Geçmişte unutamadığı bir ilişki ya daa aşk yaşamış olan şahısların zzamanla o kişiye karşı saplantılı biir duygu yoğunluğu içine girdiğine vve o kimseye yakın olmak isttediği için takip etmiş olduğu anlamınaa gelir. Platonik şekilde süren ve gelecekte bberaber olunacağı düşünülen bir kimseyi zordda bırakacak bazı tutum ve davvranışlara sahip olmak, dengesiz bir psikolooji içinde bulunmak şeklinde delalet eeder.

Rüyada Eski Nişanlı İle Buluşmak

 

Bekarlar için bitmiş bir ilişkiye yyeniden başlamak, aynı kimse ile de evlenmeek anlamına gelmektedir. Evliler için hayırlı bir rüya deeğildir ve eşlerden bir kişinin yaşamında başkka bir kimsenin varlığına, aldatma olaylarıına, gün yüzüne çıkmasa da biireyi rahatsız eden bazı şüpheli olaayların bir müddet sonra ortaya çııkmış olacağına alamettir. Gizli saklı bir işe veya saklaanan sırra alamet olan rüya yalanlarla karşılaşmakk ve aldatılmak anlamına da gellir.

Rüyada Eski Nişanlıyla Kavga Etmek

Evli kimseler için eşlerinin bireyin geçmişiinden kaynaklanan bazı durumları gündeme getirmek suretiyle kıskannçlıklar yapacağına, evliliklerinde güven sorunu yyaşanacağına ve bir müddet ikiliinin arasında soğuk rüzgarlar eseceğine işaaret eder. Bekar kimseler için rüya gayet oolumlu şekilde yorumlanır ve uzun süredir beraberlikleri oolanların gönüllerince yapacakları bir düğünle ddünya evine gireceklerine delalet etmişş olduğu gibi, kimsenin karşısına temmiz yüzlü, iyi kalpli ve helal rızzık kazanan bir kısmet çıkmış olacağınaa yorumlanır.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Okulu Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...