Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Eski Sevgiliyle Öpüşmek ruya tabiri ve rüya yorumları eski sevgiliyle öpüşmek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada eski sevgili ile öpüşmek, rüyayyı gören kimsenin, duygusal olarak bir bboşluk yaşadığına, bu durumun uzun zamandann beri yalnız olmasından kaynaklandığına, sıkıntılarıını çözmek ve rahata ermek iiçin kendisine müsait birine ihtiyacı olduğunna ve ancak o zaman kaffa olarak çok rahat edip huzuurlu olacağına işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Sevişmek

Rüya sahibinin, eski sevgilisinin sıkıntı iççinde olduğu bir zamanda yardımına koşacaağına ve gerek maddi gerekse manevvi çok büyük destek vereceğine tabiir eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüştüğünü Görmek

Rüyayı gören insanın eski sevgilisini aklınddan çıkaramadığına, hala onu düşündüğüne, içerisindeki boşşluğu onunla doldurduğuna ve ne yyaparsa yapsın bir türlü onu unutamadığınaa tabir eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Dudaktan Öpüşmek

Ruhsal bir boşluk içinde olan rüyya sahibinin, ister istemez kötü olaylar ile karşılaşmasınna, çok sıkıntılı ve zorlu bbir dönemi atlatıp geri dööndüğü iş hayatında çok büyük bbir başarı kazanmış olacağına ve  yüklü mmiktarda bir kazanç sağlayacağına tabir edder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak

 

Rüya sahibinin eski sevgilisi ile aralaarında çözülmesi gereken bazı sorunlar olduğuna, buu sorunlar çözülmeden rüyayı gören şşahsın, kalben rahat etmeyeceğine ve buu yüzden küçük bir görüşme yapıılıp problemlerin halledilmesinin daha doğru olduğğuna işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Öptüğünü Görmek

Ayrılık acısını hala içinde hisseden vve uzun zamandan beri eski sevgilisiini düşünen rüya sahibinin, bundan bööyle bu durumu kabullenmesi ve eskii sevgilisini unutup yeni bir başşlangıç yapıp yeni bir ilişkiye başlamasınna işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Sarılmak

Eski sevgilisinin rüyayı görene verdiği baazı duyguların yerini kimsenin dolduramadığına yya da dolduramayacağına, bu yüzden rüyaayı gören kişinin çok büyük bbir hasret çektiğine ve çok sıkıntıılı bir dönem yaşadığına yorumlanır.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Siyah Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...