Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada eski sevgiliyle barışmak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Eski Sevgiliyle Barışmak ruya tabiri ve ruya yorumları eski sevgiliyle barışmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada eski sevgili ile barışmak, iyyi şekillerde tabir edilmez ve genel olarak barışmma rüyalarının zaten iyi şeylere işşaret etmediği kabul edilir. Bu rüya, eski defterlerin ve eskki meselelerin rüyayı görenin aklında hala canlı vve sanki dün yaşanmış gibi ttaze durduğuna delalet eder. Kişi, geçmiş zamanda yaşadığı bazı olaylarrdan çok fazla etkilenmiş, bunların izlerini ve etkilerinii henüz silememiş anlamına gelir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Sarılmak

Rüyada eski sevgili ile sarılmak, rrüyayı gören kişinin özel hayatı üstünden açıklanır vee kimsenin yakın zamanda yeni birri ile tanışacağına, o kişidden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyeen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışşverişi içine giremeyeceği ve tabir yerrinde ise gelenin giideni aratacağına tabir eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Sevişmek

Rüyada eski sevgili ile sevişmek, rüyyayı gören insanın gerçek hayatta daa eski sevgilisini özlediğine, onu unutamadığğına ve onunla geçirdiği güzel güünleri düşünmekten kendini alamadığına alamet edder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak

 

Rüyada eski sevgili ile konuşmak, rüyayıı gören kişinin duygu ve düşüncelerini açıık açık söylemekten çekindiğine, mümkün oldduğunca olaylara ve konulara karşı ssessiz kaldığına, bu sebeple de nne istediğinin şahıs tarafından anlaşılamadığına rivayett edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Yemek Yemek

Rüyada eski sevgili ile yemek yemekk, rüyayı gören kimsenin eski sevgilissi ile bir araya geleceğine vee her iki tarafında bazı meseleeleri yeniden masaya yatıracağına, karanlıkta kalmmış ve kafaları kurcalayan meseleleri çöözmeye çalışacaklarına ve söylenmemiş sözlerini söyleyecekllerine tabir eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyada eski sevgili ile öpüşmek, rüüyayı gören kimsenin bir türlü gönüül eşini bulamadığına işaret eder. insanın hayatında hiç kişi olmadığına vve onun da bunun eksikliğini yaşaddığına, bundan böyle hayatında kendisini anlaayacak, mutluluğunu da, mutsuzluğunu da paylaşşacak bir bireyin olmasını istediğine yoorulur.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Sınav Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...