Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada eski sevgiliyle konuşmak anlamı nedir? islami ruya tabirleri Eski Sevgiliyle Konuşmak ruya tabiri ve ruya yorumları eski sevgiliyle konuşmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada eski sevgili ile konuşmak, rissk alınarak girişilecek olan işte başaarısız olmaya yorulmaktadır. Bu konu hakkında olarak yapacak olduğğunuz çalışmalar ve harcamalar da ayynı şekilde zararla sonuçlanacaktır. Bu rüyanın anlamları arasında kandırılmak dda mevcuttur. Kıymet verdiğiniz ve sıkça zaman geeçirdiğiniz bir insanın sizi kandırması, üüzerinizde olumsuz bir etki kalmasına sebepp olacaktır. Bu kişiye karşı büyük bir ggüven duygusunun oluşmuş olması da üüzüntünüzü daha da arttıracaktır. Rüyadaki diğer anlamlar arasında, karar ddeğişikliği de öne çıkmaktadır. Vermiş olduğunuz bir karar olmasına rağmeen, yeni bir karar vererek değiişikliğe gitmeniz akla gelmelidir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Geçmişte uzun süre dahil olduğunuz biir çevre ya da toplulukla yeniden bir arayya gelmeye işaret eder. Bu kararın sizin için ne kaddar hayırlı olduğunu ise zaman gösterecektir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak

Birkaç haftalık bir süreçte herhangi biir konu ile ilgili çözüm yolu aramak anlammına gelecektir. Karşılaşmış olduğunuz ve sorumluluğunuzun olduğu biir problemin çözümü için yaşayacak olduğunuz stresi gösterrir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak

 

Nispeten önemsiz ve kısa aralıklarla alaccak olduğunuz iyi haberleri işaret eden bir rüüyadır. Bu rüyanın sonrasında alacak olduğunuz bbu haberler sizi sevindirecek ancak bir saman aleevi şeklinde kısa zamanda önemsizleşecektir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Telefonda Konuşmak

Hayal kırıklığı şeklinde düşünülmeli ve anlamllandırılmalıdır. Bir konu hakkında olarak yaşayacak olduğunuzz bu hayal kırıklığı, bakış açınızın deriinden değişmesi anlamına gelecektir. Kötü bir olay olarak görülse dee alacağınız dersin önemi epey büyüktür. Sonu için hayırlı denebilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Yüz Yüze Konuşmak

Çevrenizde bulunan bir çiftin ayrılık haberinni alacaksınız. Bu insanların evli olma zorunluluğu yokturr. Bu kimselerin size epey yakın olmasıı ve bağlarını koparması, rüyanın işaret etmiş olduğğu sonlar arasında bulunur.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Masada Oturmak adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...