Rüyada Euzü Besmele Çekmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada euzü besmele çekmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Euzü Besmele Çekmek ruya tabiri ve ruya yorumları euzü besmele çekmek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada Euzü Besmele çekmek, bütün köötülüklerden, zararlardan, görünen ve görünmeyen bütün varlıkların şeerrinden emin olma ve onların şerlerrini def etme manalarına gelmmektedir. Bu rüya epey güzel bir rrüya olarak addedilir. Yaşadığınız bütün sıkıntıların son bulacağını, düşmanlarrınızın ve onların kötülüklerinden emin bulunacağınızı, korktuğunuz şeeylerden kurtulacağınızı gösterir. Karanlıkta Euzü Besmele çeken kişi, ayydınlığa ulaşır; maddi manevi her konuda rahata ereer. Rüyada korktuğu bir şeyden dolayı Euzzü Besmele çeken kimse, rüyasındaki korkusuna benzer biir korku yaşar ve sonucunda buunların hepsinden kurtularak ferahalar.

Rüyada Besmele Çekmek

Rüyada besmele çekmek malda artış, hayırlıı bir eş, istek ve arrzulara ulaşma, her anlamda mutlu vee huzurlu bir yaşama sahip ollma, korktuğunuzdan emin bulunma, güzel vee bereketli bir ömür sürme, dünyya sıkıntılarından kurtulma, manevi anlamada dderecenin artmasına işaret etmektedir. Rüyada besmeleyi yazan insan çok hhayırlı ve güzel bir ilim ööğrenir. Bu rüya kimsenin kendisine yarar etmeyyen her türlü şeyden uzaklaşmasına vee onlardan azat olmasına alamettir.

 

Bu rüya kalbinizdeki güzelliği ve amelllerinizdeki saflığı gösterir. Özellikle imani açıdan derecesi yüksek olanlların ve maneviyatını geliştirmeye çalışanların, gerçek hayatında bool bol zikredenlerin gördükleri bir rüyyadır.

Rüyada Euzü Besmeleyi Noksan Okumak

Rüyada Euzü Besmeleyi tamamlayamayan veya noksaan okuyan kimsenin hayatında da bbazı eksiklikler oluşur. Bu rüya ibadetlerinizi tam olarak yapmaddığınızı, manevi olarak kendinizi geliştirmeniz gerektiğinni, bazı amellerinizin hoş karşılanmadığını vve dünyaya çokça meylettiğiniz için ahiretiniizi kaybedebileceğinizi gösterir. Rüyada Euzü Besmele çekmek isteyen; fakkat bir türlü buna vakıf olamayyan kimse, amellerini ve yaptıklarını gözzden geçirmelidir. Zira bu rüya işlediğiniz bazı ggünahlarınızın sizin doğru yolu bulmanızı engelleediğini gösterir.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Motosiklet Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Ben rüyamda bir bilgisayar oyunu gibi görevler veriliyordu bunları yapınca bana ev hakkı veriliyordu. Bir sürü ev içinden kendim bir ev seçiyordum. Sonra ya gerçekten uyandım devamını gördüm ya da rüyamda uyandım onu tam hatırlamıyorum. Tekrar aynı görevleri yapıp bu sefer yanımda babam vardı. Evi kazandığımda arkadaşlarımı aldım göstermek için ve rüyamda evi görmüştüm bulabilirsem aynı evi almak istiyorum diyip aynı evi gerçekten buluyordum. Daha sonra annemleri arıyordum. Tarif ediyordum evi ve onları gidip yakın bir yerden alıyordum eve götürmeye. Yolda annemin bir arkadaşı bana ev için sana büyü yapılmış bu yüzden sen hep aynı evi seçiyorsun demişti. Ondan sonra ben korkmaya başlamıştım ve yolda yürürken bir kadın görmüştüm başörtülü ama yüzü yok flu. Bir insan görmüştüm içine cin kaçmış elinde şiş var ve bana batırmaya çalışıyor. Korkumdan sürekli euzu besmele çekmiştim. Bunlar ne anlama geliyor olabilir acaba ?


#2 ,

merhaba; rüyamda küçük bir çocuk yüzünü görmedim, kollarım birbirine kenetli şekilde beni sımsıkı sıkıyordu. kurtulmaya çalıştım biraz. Euzü besmele çekmeye başladım. uyandığımda hala çekiyordum. kimse yoktu ve kollarım gevşemişti. yavas yavas o gevşeme hissini yasadım. acaba karabasan falan mı. yoksa besmele çekmek iyi bir şey mi?


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...