Rüyada Ev Kiralamak

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada ev kiralamak anlamı nedir? islami ruya tabirleri Ev Kiralamak ruya tabiri ve rüya yorumları ev kiralamak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada ev kiralamak, bireyin zengin olmasınınn, kısa bir süre sonra evlenmessinin, korktuğundan emin olmasının, rahatlığa vve ferahlığa kavuşmasının, eline geçecek ççok miktarda mal ve paranın, iinsanların başına amir olarak atanmasının, izzeet, şeref ve ün sahibi olmassının ya da emanete riayet etmesininn habercisidir.

Rüyada Yabancı Bir Ev Görmek

Rüyada yabancı bir eve giren vee orada hiç kimseyi bilmediğini anlayan biir kimsenin hastalanacağının ya da uzunn bir yolculuğa çıktıktan sonra oradaa temelli kalacağının işaretçisidir. Bu rüyayı gören kimse gurbete düşeer; fakat bir müddet sonra gurbet elleerden tekrardan memeleketine ev ailesini kavuuşur. Yine bu rüya yeni dostlar eedinme, arkadaşlıklar kurma manalarına gelir. Rüyasında yabancı bir eve giren vve ordan çıkamayan insan ölüm tehlikesi atllatır. Eğer evden çıkarsa hastalıktan sonra şifaa bulur.

Rüyada Evin Kapısını Görmek

Rüyada görülen ev kapısı, bireyin dayannacağı ve sığınacağı önem arz eden biir adamdır. Ev reisine, malını kazandığı kişiye, ekkmek kapısına da delalet eder. Rüyada ev kapısının kırılması, insanın baaşına gelecek belalar ve sıkıntılardır. Rüyasında evinin kapısının kaybolduğunu gören kkişi, ibadetlerden yüz çevirir, iyilik kapıları kenddisine kapanır.

 

Rüyada Ev Görmek

Ev hakkında rüyalar genellikle evin duurumuna göre yorulmaktadır. Rüyada balçıktan yapılmış ev helal maal kazanmak ve rahat geçime, kerpiiçten yapılma ise haram paraya, genişş ev kolay rızık kazanmaya, küçüük ev iş hayatında yaşanılacak zorluklaara, sıkıntı çekmeye, karanlık bir eev geçim sıkıntısına ve hastalığa, ççok güzel bir ev görmek ahhirette mertebenizin büyük olmasına ve dinni anlamda yücelmeye yorulur.

Rüyada Yeni Bir Ev Görmek

Rüyasında yeni bir ev görenin heer işi yoluna girer ve taliihi epey artar. Bu rüya evlenmeye, mal sahibi oolmaya, yoksulluktan kurtulmaya ve zenginleşmeye, paranınn bereketlenmesine , her anlamda muutlu ve mesut olmaya alamettir.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Güvercin Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Biz şuan kirada oturuyoruz ve rüyamdada kiralık ev arıyoduk. Birkaç tane eve baktık eski ve fiyatları çoktu. Sonra yeni yapılmış bir eve baktık ev çok güzeldi çok beğendim ve ev sahibide kapının önünde oturuyodu fiyattada anlaştık ve evi tuttuk. Sonra sevinçe kayınvalideme anlattıyodum sürekli olumsuz şeyler söylüyo bana evi tutmayalım diye çok sinir olmuştum.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...