Rüyada Evlenmekten Vazgeçmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada evlenmekten vazgeçmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Evlenmekten Vazgeçmek ruya tabiri ve rüya yorumları evlenmekten vazgeçmek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada evlenmekten vazgeçmek, şahsın başına geelecek olan bir hayrı terk etmesine veyya önüne çıkacak fırsatları değerlendirememesine yorumlanırr. Rüyada eşiyle evlenmekten vazgeçtiğini görmek, yaakın birinden göreceğiniz menfaatin gerçekleşmemesine veya aaile hayatında birtakım huzursuzlukların çıkmasına taabir eder. Rüyada evlenmeyi istemediğini görmek, normal yaşantıınızda çalkantılı ve zor bir dönemden geçeceğğinize veya almanız gereken bazı kararlardda zorlanacağınıza işaret eder. Rüyada üstünde gelinlik olduğu halde niikâhtan kaçtığını görmek, özellikle iş hayatınızda ttepeceğiniz fırsatlara ve imkanlara yorulur.

Rüyada Evleneceği Adamı Görmek

Rüyada evleneceği bireyi görmek, bekarlar içinn yakında hayırlı bir kısmetin çıkmasına vve yuva kurmaya işaret edilir. Rüyada yanında tanımadığı bir şahıs ollan ve o insan ile evlenen, gerçekk hayatta da çok seveceği vee huzurlu, mutlu bir yuva kurracağı bir kadınla veya adamla karşılaaşır. Bu rüya genellikle kısmete, talihe, başınııza gelecek hayırlı olaylara, beklemediğiniz bir yyerden size ulaşacak faydaya açıklanmaktadır.

 

Bu rüya, gören şahsın etrafındaki eevlilik baskılarından bıktığının ve esasen evlenmeek istemediğinin bir göstergesidir. Bu rüyayı gören kimsenin eğer biir sevgilisi varsa, ilişkisini gözden geçirmeelidir. Çünkü bu rüyayı görmeniz, bilinçaltınızda eesasen birlikte olduğunuz kişiye güvenmediğinizi vve onun sevgisinden emin olmadığınızı gösteerir.

Rüyada Evlilik Teklifini Kabul Etmek

Rüyanızda bir kişinin size evlilik teklifindde bulunması ve sizin de bunu kabbul etmeniz yakın zamanda hayırlı bbir kısmetinizin açılabileceğine ve istediğiniz gibbi bir yuva kuracağınıza işaret ediilir. Rüyada sevmiş olduğu kimseden evlilik teklifii almak, gerçek hayatta da o bireeyin size hayırlı bir teklifle ggelmesine, eğer platonik bir aşk yyaşıyorsanız, sevdiğiniz adamın yakında size gelipp duygularını açıklayacağına işaret eder. Rüyada sevmediği birisinden evlilik teklifi aalan kimse, gerçek hayatında hoşlanmayacağı bir duurumda kalır.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Altına Çiş Yapmak adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyamda nişanlımla evlenecektik fakat kimsenin haberi olmadan ben ani bir kararla nikah masasından kalkıyordum ama nişanlım hiç istemiyordu ben onu ikna etmeye çalışıyordum ama aynı zamanda evlenecek olan iki çift daha var onlarla beraber nikah kıyılacaktı onların nikahı oldu bizim olmadı benim isteyimle


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...