Rüyada Ezan Okumak

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada ezan okumak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Ezan Okumak ruya tabiri ve rüya yorumları ezan okumak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada ezan okumak dünya nimetlerinden boolca yararlanmaya ve hayırların en büyüğünü işleme mutlluluğuna nail olmaya rivayet eder. Rüyasında ezan okuyan kimse Allah yolundaa yapılabilecek ne kadar güzel ve hayırlı şeyller var ise onu yapabilme immkânı bulur. Bir insan rüyasında kendini köy meyddanında ezan okurken görmüş olursa eğer, başka birilerrini da ezan okumaya teşvik eetmek istemesine alamet eder. Rüyada oturarak ya da uzanarak ezaan okuduğunu gören şahıs geçimsiz, huysuz ve anllayışsın kimsedir.

Rüyada Ezan Sesi Duymak

Rüyada ezan sesi duymak kimse iççin en hayırlı olan şeylerden biridir. Bu rüya, gürültüsüz, patırtısız, huzur vee mutluluk içinde geçecek olan bir ömree işaret eder. Rüyada ezan okuduğunu gören şahıs parasızllık da çekmez.

Rüyada Ezan Dinlemek

Rüyada ezan dinlediğini gören kişi, dinee bağlı, kendini Allah’ın emir vve buyruklarına adamış şahıs olarak alammet eder.

Rüyada Kuran Okumak

Rüyada kuran okumak iyiliğe ve haayra rivayet eder. şahsın içerisindeki kötü ve meşakkatli şartlardaan kurtulmasına işaret ederken aynı zamanda hane içerisiindeki rızık kıtlığından da kurtulacağı anlaamına gelmektedir. Rüyasında kuran okuduğunu gören şahıs Allah’ın gazabından korkan ve bu sebeple de kimseyee kötülük etmeyen ve iftira atmaayan insan olarak rivayet edeer.

 

Rüyada Kamet Getirmek

Bir insan rüyasında dini vecibelerini yerinne getirmek için kemat getirdiğini görmüş olurrsa bu kimse Allah katında een güzel kullar arasındadır diye yyorulur. Rüyasında kamet getirdiğini gören kişiye Allah her istediğini yapmayı nasip eyler.

Aile içinde kimseye huzur vermediği gibii bütün huzuru ve neşeyi kaçırrır. Rüyada hane içinde ya da dıışarıda ama haneye çok yakın yeerlerde örneğin bahçe gibi, ezan okumakk şahsın bundan böyle ömrünün tammam olduğu şeklinde alamet eder. insanın yaşamış olduğu semtte ezan okuduuğunu görmesi, her şeyi üstüne vazifee olarak bildiğini ve bu tuutumu nedeni ile insanları rahatsız ettiğğini ve bıktırdığını alamet eder.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Halı Silmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...