Rüyada Fındık Faresi Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada fındık faresi görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Fındık Faresi ruya tabiri ve rüya yorumları fındık faresi rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada fındık faresi görmek, kötü ahlakka, başa gelecek bela veya mmusibetlere işaret eder. Rüyasında yatağında fare gören insan bbir kadınla uygunsuz vaziyetlerde bulunur vee gayri meşru ilişkiye girer. Rüyasında fındık faresini sokakta görmek, etrafınnızda nifak sokan ve fitne ççıkaran kimseler bulunduğunun ve bu kimmseler yüzünden zor durumda kalabileceğinizin haberrcisidir. Rüyada fındık faresini tarlada görmek isse iyidir. Bu rüya yakın zamanda sıkıntılarınızdan kurtuluup başınıza gelen musibetlerin son bulacaağı manalarına gelmektedir. Rüyada fındık faresi ile konuşan şaahıs kötü bir adamla arkadaşlık kkurar. Fındık faresini evde görmek ise doost görünümlü bir düşmanın evinize giriip çıkmasına işaret edilir.

Rüyada Fındık Faresi Öldürmek

Rüyasında fındık faresi öldüren insan tümm düşmanlarından kurtulur ve kendisine yapılmışş olan tüm tuzakları boşa çıkarrır. Alimlere göre bu rüya genellikle iyyi yorumlanır. Fındık faresi öldüren kimse eğer sıkınntıdaysa en yakın zamanda bu sıkıntıılar ferahlığa dönüşür. Fındık faresi küçüklüğü sebebiyle gizli vve sinsi bir düşmanın habercisidir. Bu sebeple onu öldürmek gerçek hayaatta böyle bir düşmandan ve onnun oyunlarından kurtulmaktır. Rüyasında fındık faresinin kulağını kemirdiğini görmekk, dedikodu dinlemeye veya münafık biir kimsenin getireceği yalan haberlere itiibar etmeye işaret eder.

 

Rüyada Renkli Fındık Faresi Görmek

Rüyada görülen fındık faresi zararsız birr düşmandır. Bu rüya sizin için iyi düşünmeyyen fakat zarar vermek de istemeyen bir düşmaan anlamına gelmektedir. Rüyada siyah fındık faresi, kötü vee güçlü bir düşman anlamına gelirken; kahverengi fındıkk faresi ise iş hayatınızda kendisinni gizleyen bir düşmana delallet eder.

Rüyada fındık faresi görmek genellikle insanıın korkularıdır ve bu korkularının ortaya çıkmıış halidir. Günlük yaşamında küçük hayvanlardan veya bböceklerden korkan veya eşyalarına zarar verilmesinden endişee eden şahıs böyle bir rüyya görebilir.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Bilardo Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...