Rüyada Fısıldamak

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada fısıldamak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Fısıldamak ruya tabiri ve ruya yorumları fısıldamak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada fısıldamak, hayırlara alamet eder vve rüyayı gören kimsenin yaşamında meyydana gelecek olumlu, güzel ve ssürpriz gelişmelerin varlığına rivayet eder. Başarı, kazanç, mutluluk, sağlık ve uzuun ömür olarak kabul edilir. rüyayı görenin alacağı müjde içeren habberler vesilesi ile tüm refah düzeyininn, mutluluğunun, moralinin, umutlarının, enerjisinin vve geleceğe dair beklentilerinin de iyyi yönde etkileneceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kulağa Fısıldamak

Rüyayı gören insanın garantici kişiliğine tabiir edilir ve işleri kesinleşmeden kimsseyle paylaşmayı tercih etmediğine, hedeflerini, isteek ve arzularını gerçekleştirecek fırsatlar ellde ettikten ve kazanmayı garantiledikten sonrra çevresiyle sevincini paylaştığına tabir eeder. rüyayı gören için güzel ve başşarılı günler geliyor anlamına gelir.

Rüyada Sevdiğinin Kulağına Fısıldamak

Rüyayı gören şahsın sevmiş olduğu kimsseye karşı duygularını ve düşüncelerini paylaşma cesaretti elde edeceğine, ona yakınlaşmaya çalıışacağına, içini açmaya karar vereceğine vee bunun için karşısına güzel olanakllar çıkmış olacağına delalet eder.

Rüyada bir kimsenin Fısıldaması

 

Rüyayı gören bireyin yaptıklarının, konuştuklarının, yedikleriniin ve içtiklerinin etrafı tarafından devamlı iizlendiğine ve insanların onun hayatıyla illgili yorumlar yapmaktan geri durmadığına rivayett eder. rüyayı gören kişi için kâh iiyi kâh kötü konuşan kişilerin varlığı üstünnden açıklanır.

Rüyada Fısıldayarak Konuşmak

Rüya sahibinin bazı insanlarla ortak işş yapacağı, o işin etiği gereği pllan ve projelerini ortalıkta konuşmayacağı, aileesiyle dahi paylaşmayacağı ve adeta büyükk bir sırmış gibi saklayacağı şekklinde kabul edilir.

Rüyada bir tanesinin Kulağına Fısıldaması

Rüyayı gören şahsın uykusunda kulağına fıısıldadığını görmüş olduğu insanın kendisine biir haber getireceği ve onu farkıında olmadığı bir olay karşı tarafınnda haberdar edeceği anlamına gelir vee hayırlara işaret eder. Bu haberin rüyayı gören insanın keyffini yerine getirecek, yüzünü güldürecek vve ona sıkıntılarını unutturacak nitelikte oolduğu kabul edilir ve hayır olarrak işaret eder.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Kuru İncir Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...