Rüyada Fare Yakalamak

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada fare yakalamak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Fare Yakalamak ruya tabiri ve ruya yorumları fare yakalamak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada fare yakalamak, sinsi bir düşmanınıızın farkına varacağınıza ve onun kötülükleriini engelleyeceğinize işaret etmektedir. Rüyada görülen fare genellikle hilekar vve zayıf bir düşmanla tabir ollunur. Bazen de sizin kötülüğünüzü isteyen zaayıf bir kimsedir. Bu sebeple rüyanızda fare yakaladığınızı ggörmeniz böyle bir kimsenin kötülüklerinden eminn olacağınıza açıklanmaktadır. Rüyada evinde fare yakalayan kimsenin akrrabaları arasında bir düşmanı vardır. Rüyanızda sokakta fare yakaladığınızı görmeniz, topplum huzurunu bozacak bir olay yaşannacağına veya insanlar arasında fitne çıkkaran bir kimsenin yakalanmasına tabir eddilir.

Rüyada Kapanla Fare Yakalamak

Rüyada kapanla fare yakalayan kişi, gerçekk hayatında güçlü ve kudretli bir kimseenin yardımını görerek düşmanlarına karşı zafeer kazanır. Bu rüya özellikle iş hayatınızda sizii çekemeyen şahıslara karşı, birtakım yollar deneyeceğğine böyle korktuğundan emin olacağına işarett etmektedir. Rüyada eliyle fare yakalayan kimseden düşmanlaarı korkar ve endişe duyar. Rüyasında zehirle fare yakalamak, tüm düşmmanlarınızın her türlü kötülüklerinden emin olacağınıza vee her anlamda mutlu ve huzzurlu bir ömür süreceğinize işaret eedilir.

Rüyada Fare Tutmak

 

Rüyada fare tutan kimsenin evinde hoşlannmadığı bazı misafirler gelir eliyle farre tutanın akrabaları ile arası açıllır ve kısa süreli tartışmalar yaşaanır. Rüyada fareyi tutan ve onunla oynaayan kimse dünyaya meylederek dünyevi olaana ilgi duyar ve maneviyatını kaaybeder. Rüyada çok fare tutan şahıs zengiinleşir. Bu rüya mal ve mülk sahhibi olmaya, para kazanmaya yorulur.

Rüyada fare yakalamak, genellikle gören insanıın iç dünyası içerisinde yaşadığı bazı korkularınn ve endişelerinin dışavurumudur. Bu rüya etrafında hoşlanmadığı bir takımm insanlar bulunana ve bu kişilerle muhhatap olmak zorunda kalan kişilerin, içlerindee hissettikleri bezginliğin ve bütün buu sıkıntı veren şahıslardan kurtulma isteeğinin bir tezahürüdür.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Altın Almak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...