Rüyada Felç Olmak

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada felç olmak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Felç Olmak ruya tabiri ve ruya yorumları felç olmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada felç olmak, tam tersi şekildde delalet eder. Ayağa kalkmak olarak işaret eder. rüyayı görenin hayatının çok daha yoğunn bir hale geleceğine, kimsenin yoğun bbir iş trafiği yaşayıp, çok dahaa fazla mesai harcayacağına alamet eeder. Rüyada felç olmak, heyecanın, telaşın vee gündemin hızlanacağına, hayatın temposunun yükseleceğine rivayeet edilir. Zannedildiği gibi kötü değil, güzel biir rüyadır, rüyayı gören insan için yyorgunluğun artacağı ama mutluluğun eksilmeyeceği ille delalet eder.

Rüyada Kolun Felç Olması

Rüyasında kolunun ve iki elinin dde felç olduğunu gören insan maddi anlamda güçç kaybedecek ve eli dönmez olacaktıır denir. rüyayı gören kişi geçim sıkıntısına düüşecek ve bu sebeple de gözü kendisinden başşkasını görmeyecektir. Ekmek kavgasına düşecek, bir süre çevresindekilerre hayrı olmayacaktır.

Rüyada Yüz Felci Geçirmek

Rüyada yüz felci geçirdiğini görmek hayırlıddır, rüyayı gören kimsenin şahsıyla ilgili köötü sözlerden, eleştirilerden ve haksızlığa uğramaktann korunacağı ve bunların dışında kalaccağı anlamına gelmektedir. Kişi, dedikoducu kişilerin hedefinde olmayacak vee neşesinin kaçmasına neden olacak şeyler işitmeyecekktir.

 

Rüyada Felçli Birini Görmek

Rüyada felçli birini görmek, o kiimse üzerinden tabir edilir. Rüya sahibi, gördüğü rüyada felçli oldduğunu görmüş olduğu kişinin büyük bir iişte başarı gösterdiğini ve hayatında mutlulluk verici gelişmeler yaşandığını öğrenecek vve o şahıs adına çok mutllu olacaktır diye değerlendirilmiş olur.

Rüyada Felç Olduğunu Görmek

Rüyada felç olduğunu gören bireyin hayatıında yeni ve güzel değişimler olacak anlamına geelir. rüyayı gören insan hızlı ve eğlennce içeren günler geçirecek, çalışmasının ve emeğinin karşşılığını övgü dolu sözler duyarak vve hak etmiş olduğu kazancca ulaşarak alacaktır.

Rüyada Bacakların Felç Olması

Rüyada bacakların felç olması hayra alammet olarak kabul edilmez ve uğursuzzluk olarak alamet eder. bireyin kısmetinin ve şansının kapanacağına, biir süre zorluk çekeceğine rivayet edder.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Emir Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...