Rüyada Göktaşı Düştüğünü Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada göktaşı düştüğünü görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Göktaşı Düştüğünü ruya tabiri ve ruya yorumları göktaşı düştüğünü rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada göktaşı düştüğünü görmek, bir musibette veya belaya delalettir. Göktaşı düştüğü yerde zarar meydana getiirmişse veya can kaybı olmuşsa oluşacak musibetin büyyük olacağını ve sadece sizi değğil başka birilerini da eetkileyeceğini gösterir. Rüyada göktaşının düşmesi bazen de hheyecan duyacağınız bir haber almaya, herkesi sevindirecek büyüük bir gelişmeye şok olacağınız biir hadiseye delalet eder. Rüyada göktaşının zarar vermemesi, bir ttehlike atlatacağınız anlamına gelmektedir. Sizden kaynaklanmayan bir durumdan dolayı sıkınntı yaşamaya, çok hızlı bir şekilde ilerlemeye vee büyük bir makam sahibi olmayaa, kimsenin başına gelecek güzeel hadiselere de işaret edebilmektedir.

Rüyada Göktaşı Görmek

Rüyada görülen göktaşı, önem arz eeden bir olay, sizi etkileyecek bir hadise vve yakında ortaya çıkacak önem aarz eden bir haber maanalarına gelir. Rüyada bir göktaşının dünyadan geçip giitmesi, şehrinize gelecek önem arz eden bir issme, ünlü ve şöhret sahibi biir adamla karşılaşmaya veya siizi ziyaret etmesine tabir edilir. Rüyada kendisini göktaşının üstüne çıkmış olarakk gören kişi, büyük bir üne sahip oluur. Bu rüya bazen de mevkice yüksellmeye, bireyin iş hayatında mutlu olacağı yeni gelişmelerr yaşamasına, zenginliğe ve mal mmülk elde etmeye tabir eddilir.

 

Rüyada göktaşı düştüğünü gören şahıs astrolojiiye, fantastik ve mistik olana ilgisi olan biir kişidir. Bazen de bu rüya izlediğiniz bbir filmden veya okuduğunuz bir romandan etkilendiğinizin göstergesiddir. Göktaşı psikolojik olarak kimsenin içerisindeki buuhranların ve sıkıntıların yansıması da olabilir.

Rüyada Gök Yüzünde Olduğunu Görmek

Rüyada kendisini gökyüzünde gören kimse, herkkesin gıpta edeceği bir hayata kavuşur. Bu rüya uzun süreli bir mutluluuğa ve sevince, insanın iş hayatında yüksek bbir mertebeye gelmesine, emrinizde çalışacak insannların varlığına, dini anlamda dderecenizin artmasına ve maneviyatınızın yükselmesine, ahiiret hayatında büyük mükâfatlar almaya rivayet edeer.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Nişanlamak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Iznik golune goktasi dustu kocaman ama gol suyu onu sindirdi bastan kaynadi ama sindi


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...