Rüyada Gölde Yüzmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada gölde yüzmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Gölde Yüzmek ruya tabiri ve rüya yorumları gölde yüzmek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada gölde yüzmek, rüyayı gören bireyiin, iş hayatında ve aile hayaatında geçmiş yıllarda yaptığı hatalardan vve işlediği günahlardan çok büyük birr nedamet duyduğuna, bu pişmanlıklardan kurtulmakk için elinden gelen herşeyi yyapacağına, uzun bir zamandan beri tövbbe edip Allah’tan af dilediğine vee ne yaparsa yapsın çektiği aazabın bir türlü azalmadığına rivayet edillir.

Rüyada Gölde Yüzen İnsanlar Görmek

Kısa bir süre önce iş hayattında yaşamış olduğu sorunlar yüzünden işşinden ayrılmak zorunda kalan rüya ssahibinin, yakında resmi bir kurumda iişe başlayacağına, uzun zamandan beri içinnde yaşamış olduğu işsizlik korkusundan kurtulacağğına, bundan böyle rahat bir nefees alarak epey bir zamandan berii yapmak istediği ama ertelemek zoorunda kaldığı şeyleri gerçekleştirmiş olacağına yorullur.

Rüyada Gölde Yüzdüğünü Görmek

Rüyada gölde yüzmek ile aynı anllama gelir. Bu zamana kadar yaptıklarından ve işlediğği günahlardan ötürü çok büyük bir neddamet duyduğuna, bu yüzden devamlı tövbee istiğfar edeceğine, buna rağmen iiçinde barındırdığı nedamet yüzünden kendisini hhiç affetmeyeceğine, çok sevmiş olduğu kkişilerden uzak duracağına ve onları üüzmemeye çalışmış olacağına alamet eder.

 

Rüyada Gölde Yüzen Ördek Görmek

İş hayatında çok büyük kazançlar eldee eden ve çok iyi mevkilerde kendissine yer edinen rüyayı gören kkişinin çok hayırlı ve güzel işşler ile karşılaşacağına, bu vesile iile çok büyük bir zenginliğe kkavuşup mutlu ve huzurlu bir haayat süreceğine yorumlanır.

Rüyada Balıklı Gölde Yüzmek

Rüya sahibinin, iş hayatında kendisine messlek edindiği işin insanlar tarafında pek teercih edilmemesi vesilesi ile iş hayattında çok büyük kazançlar edeceğine, ayynı zamanda karşısına çok kısmet çııkmış olacağına ve bu iki duruum vesilesi ile sıkıntılarından ve prroblemlerinden kurtulacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine vve uzun zamandan beri gerçekleştirmek isteddiği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayalleerine kavuşmuş olacağına yorulur.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Mandalina Toplamak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...