Rüyada Görevli Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada görevli görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Görevli ruya tabiri ve rüya yorumları görevli rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada görevli görmek, yeni bir ssorumluluğun kapıda olduğunu bildirir ve iş temposunun yoğunllaşacağını, bu dönemde insanın kendisine vvakit ayıramayacağı gibi, ailesine dde gereken ilgiyi gösteremediği için sıkınttı yaşıyor olacağını tabir eder. rüyayı görenin uzun süredir aynı iştte, aynı şekilde çalıştığına ve aşırı rutin ttemposunun kendisine sıkıntı verdiğine, bir dde yeni sorumluluklar almasıyla birliikte sıkıntı duyacağına alamet eder. İş arayan insanlar için büyük, kurumsall bir firmada ya da resmi dairede işşe başlama müjdesi anlamına da gelenn rüya, yaşlı kimseler içiin yıllarca çabalamalarına rağmen bir türlüü istedikleri sonucu alamamış olmaktan dolayı yaşadııkları üzüntüyü de rivayet eder.

Aşırı derecede sorumluluk sahibi olan kimsselerin, hayatlarındaki şahısları de kendi sorrumlulukları gibi görerek, onlar üzerinde baskkı oluşturduğunun işaretidir. Herkesin hayatını düzeltmek, yanlışlarını söylemek vee yapıcı olmak istense de kırıcıı eleştirilerde bulunarak sevimsiz bir duruuma düşmek anlamına da gelir.

Rüyada Kamu Görevlisi Görmek

 

Devlet ihalelerini almak, resmi kurumlara yapılmıış olan başvurularda olumlu sonuç almak, işşe girmek veya iş konusunda birdennbire bir terfiyle mutlu olmak anllamına gelir. kimsenin sosyal ve çalışma alanında ciiddi değişimlerin meydana geleceğini bildiren rüya, fizikseel güç harcamadan, yalnızca yetenekleri ilee para kazanacak olan kimsenin bbeklemiş olduğu fırsatın nihayet ayağına gelleceğini de ifade eder. Uzak şehirlere tayin edilmek veya iiş sebebiyle uzun süreliğine yurt dışına çıkmakk, para biriktirmek ve dönünce kenddi işini açmak anlamına da gelirr.

Rüyada Banka Görevlisi Görmek

Para konusunda plansız, programsız hareket etmennin kişiye pahalıya mal olacağına ve büütçesini iyi ayarlayamadığı için borçların artacağınaa, bu durumun strese neden olacağınna alamet eder. kimsenin çalıştığı iş yerinde iyi nniyeti yüzünden kullanıldığını ve başkalarının işlerini, angaryyalarını da yapmak zorunda kaldığını, birr süre sonra bu duruma iitiraz ederek istifa edeceğini ya dda yeni bir işe bakmaya başlayacağğını alamet eder.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Yeşil Elma Yemek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...