Rüyada Göz Kırpmak

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada göz kırpmak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Göz Kırpmak ruya tabiri ve ruya yorumları göz kırpmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada göz kırpmak, uzun süredir direenç gösterilen bir işe başlamanın veyaa insanın daha önce kendisine sunulann, ancak geri çevirdiği bir işşe başlaması anlamına gelmektedir. Önceden ele geçirilen bir fırsat kkonusunda kişiye bir şans daha sunulacağınıı bildiren rüya, ele geçirilen bbu fırsat vesilesi ile hayatın çook olumlu bir yönde seyir göstereeceğini, yaşanacak güzelliklerden sonra kimsenin seçimllerinden dolayı şükran duyacağını delalet ederr. Minnet duyulacak bir yardıma veya yakınn arkadaşların aracılığı ile tanışılan güzeel huylu, sevgi dolu bir eşşe sahip olmanın da alametidir.

Rüyada Birine Göz Kırpmak

Genel olarak kimsenin alay konusu olacaağı bir durumla karşı karşı tarafa kalacağı vveya ile ilgili ortaya atılan hakksız bir iftiraya kurban gittmiş olacağına alamettir. Günlük hayatı etkileyecek küçük kazalara vee aksiliklere de işaret eden rüyanın pek çook farklı yorumu bulunur. Evli biri için gizli kapaklı işşler peşinde olmalarından dolayı aile üyelerinden devamlı eleştirii alacağına veya dikkat çekecek şekiilde davranışlarda bulunması sebebiyle etrrafındaki insanların güvenini kaybedeceğini bildirir. Yaşlı birine göz kırpmak, yoksul insanllara yardımlarda bulunulacağı, bekar bir erkeğin, bir kadıına göz kırptığını görmüş olması isse çapkınlığı tabir eder. İslami açıdan insanın bir türlü neefsine hakim olamadığını ve dünyevi zevk peşinde koşşmaktan rızkından olacağını da işaret edeer.

 

Şehvet duygusunun sembolüdür ve insanın ahlakki olarak zayıf kaldığını, zaaflarına yenik düşüp, arzularınna tutsak olduğunu bildirir. Kendisine hakim olmakta zorlanan ve genellikkle başkalarının onaylamadığı davranışlar sergileyen insanların toplum tarafınddan dışlanmasının da sembolüdür.

Rüyada Evli Bir Kadına Göz Kırpmak

Bilerek işlenecek bir günaha işaret edeer ve şahıs için hayırsız bir sonlla bitecek gelişmelerin de habercisidir. İnançlarına ters düşecek işler peşinde koşaan rüyayı görenin kendisine yapılmış olan iikazlara aldırış etmeden yaşaması halinde başşına gelecek pek çok uğursuzluğa dda rivayet eder.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Yemek Yemek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...