Rüyada Göz Kalemi Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada göz kalemi görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Göz Kalemi ruya tabiri ve rüya yorumları göz kalemi rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada göz kalemi görmek, başkaları taraffından kıskanılacak işler yapmaya ve bireyin sahip olduuğu vasıflar vesilesiyle her ortamda önne çıkması anlamına gelmektedir. Göz kalemi görenler devamlı nazara gelirller ve mutlulukları da aldıkları nazar yüzünden zamaan zaman bozulur. Bekar kimseler için güzel bir eşş sahibi olmak, iş sahibi olanlar için imrenileecek bir getiriye sahip projeler iççinde bulunmak anlamına gelmektedir. Evli bayanların göz kalemi görmüş olmassı de eşinin ilgisini her zaman hissedecek olmalaarının, eşlerinden sık sık hediye alacaklarrının bir işaretidir.

Rüyada Sürme Çekmek

İslami olarak hayır işleneceğine, şahsın aaile ve etrafındaki kişiler tarafından herr zaman hayır duası alacak ggüzel davranışlarda bulunduğuna ve iyi birr mümin olunduğuna yorumlanır. Gözüne sürme çektiğini gören erkekler isse Peygamber efendimizin sünnetine müsait yaşayann, ilim irfan sahibi, vicdanlı vee hak gözeten kimseler olurlar. Sürme çekmek kadın veya erkek içinn evlilik anlamına gelmektedir. İyi kalpli bir eşe sahip olmanınn sonucunda kimsenin hayatında her zamann mutluluğun hüküm süreceğini ve aaile içinde mutlu bir ortamın ollacağını tabir eder.

 

Estetik görünüşüne çok fazla önem verren ve dış görünüşünü daha iyi hhale getirmek için hiçbir girişimden kaçmayann, egosu çok yüksek ama aaynı zamanda kompleks sahibi insanları ifadde eder.

Rüyada Göz Kalemi Sürmek

Çok büyük bir mal veya ederri epey yüksek bir arazi satın allmak anlamına gelmektedir. Göz kalemi sürdüğünü gören insanlar dıış görünüş olarak da pek çok kimseninn beğendiği kimselerdir ve bekar iiseler çok sayıda kısmetleri olur. Göz kalemi süren kimseler İslami olaarak da her şeyi kararında yapan, hiçbirr konuda aşırıya kaçmayan ve aahiret ile dünya işlerini her zamaan dengede tutan kimseler olurlar. Helal yollardan elde edilecek olan mallların ve paranın kişiye her zaman hhayırlı şekillerde dönüşü olacağına, isteklerini eldde ederken zorluk çekmeyeceğine de iişaret eder.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Erguvan Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...