Rüyada Gözetlemek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada gözetlemek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Gözetlemek ruya tabiri ve ruya yorumları gözetlemek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada gözetlemek, doğru olmayan bilgilerle biir tanesinin üstüne gitmek, aile üyeelerine karşı şüphe içinde olmak anlamıına gelir. rüyayı gören insanın kuruntulu bir rruh hali içinde olduğuna ve devvamlı birilerinin kendi arkasından konuşup, işş çevirdiğine inanması sonucunda yakınlarıyla aarasının bozulmuş olacağına alamettir. Evli kimselerin eşlerinin kendilerini aldattıklarına yyönelik düşünceleri sonucunda yaşanacak kavgaları, eeşler arasına giren soğuk rüzgarları vee sık sık iletişim sıkıntıları yaşamaayı da bildirir. Başka kimselerin işlerine burnunu sokmak suretiylee kendisini zor durumda bırakacak olaan rüyayı gören kimsenin bu yanlıış tutumunun iş etrafında de oluumsuz karşılanacağını, mali açıdan zor durummlara düşeceğini ve aşırı uçlarda görüneen hareketlerinden dolayı iş itibarını dda sarsacağını bildirir.

Rüyada bir kimsenin Evini Gözetlemek

Günah sayılan davranışlara sahip olmak, hhak yemek ve gıybette konuşmak anlamına gelmekttedir. rüyayı gören kimsenin inancı konusunda takiiyye yaptığına, başkalarının kusurlarını görürken, kendi yanlışlaarını görmezden geldiğine ve devamlı herrkesin işine burnunu soktuğuna tabir edillir. Yanlış davranış şekilleri yüzünden ailesinden vve yakın etrafından uyarı alan rüyayı göreenin hala burnunun dikine giderek yakınn zamanda bütün sevdiklerini kendisinden uzaklaştıracağınna yorumlanmaktadır. Başkasının evini gözetlemek İslami olarak bireyyin gaflet uykusunda olduğuna, işlediği günahları farkk etmediği sürece pek çok sııkıntıyla baş etmek zorunda kalmış ollacağına da delalet eder.

 

Cinsel açıdan fetiş duygulara ve arrzulara sahip olunduğunun işaretidir. rüyayı gören insanın başkalarıyla paylaşamadığı cinseel tutkularının zaman zaman kendisini zor durumda bıraktığıını, sağlıklı bir seks hayatı ollmayan insanların arzularını bastırdıkça buu duyguların giderek daha çok köölesi haline geldiklerini ifade eder.

Rüyada Birini Gözetlemek

Yalan dolanla iş yapıldığına, insanın etrafındda tuzaklar kuran düşmanların varlığına, rüyayı göreenin dikkatsiz davranışları neticesinde kazalar atlattılacağına tabir edilir. Tanımadığı birini gözetleyen kimsenin başında uğursuzlukk kol gezer. Aile içinden birini gözetlemek ise, düşmannların çok yakında olduğuna, akraba çevreleri içindee insan hakkında çok fazla deedikodu dolaştığına işaret eder.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veya okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Kiralamak adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...