Rüyada Gözlük Kırılması

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada gözlük kırılması ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Gözlük Kırılması ruya tabiri ve ruya yorumları gözlük kırılması rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada Gözlük Kırılması,  yaptığınız işlerde ssize yardımı olması gereken kimselerin sizden uzaklaştığına, keendi başınıza hayatınız hakkında kararlarınızı alamadığğınıza işaret eder. Rüyada kendi gözlüğünüzün kırılması, bazı aksiilikler ile karşılaşacağınıza ancak karşılaştığınız aksilikleri yine kkendi çabanızla halledebileceğinize ve üstesinden geleceğinizze işaret edilir. Rüyanızda başkasının gözlüğünün kırılmasını görmeniz isse, başkası tarafından bir zarara veya bir zziyana uğrayacağınıza alamet eder. bazen de bu rüya bir ölüüm ya da bir hasta habercisi şeklinde yyorulur.

Rüyada Gözlük Sapının Kırılması

Rüyada gözlüğünüzün sapının kırılmış olduğunu görmekk iş hayatınızda bazı kararlar vvermeniz gerektiğine ve mantıklı hareket edillmediği takdirde kimsenin işini kaybedebileceğine işaaret eder. Kırılan gözlük sapını onarmaya çalışmak,  işş hayatınızda yaptığınız hataları telafi etmmek için uğraştığınıza rivayet eder.

Rüyada Güneş Gözlüğü Takmak

 

Rüyada güneş gözlüğü yaz mevsiminde taktıığını gören kişi, sıkıntılı dönemleri geriide bırakarak rahata erecek ve huzzur bulacak anlamına gelir. Şayet rüyayı gören kişi kişi gördüğüü rüyada kış mevsimindeyken güneş gözlüğğü takıyorsa, kendisinin baş edemeyeceği kaadar büyük problemlerle karşılaşacağına ve ailee büyüklerinin desteğine ihtiyaç duyacağına işarret eder. Rüyada güneş gözlüğünü çıkartmanız ise sıkıntılarr ile karşılaşmadan ve çok ffazla çalışmadan isteklerinize sahip olacağınıza yorummlanır.

Rüyada Gözlük Görmek

Rüyada gözlük görmek, hayatınız hakkında bbazı radikal kararlar alacağınıza delalet eder. Gözlük taktığınızı görmeniz, bedensel sağlığınıza ddikkat etmeniz gerektiğine, taktığınız gözlüğü çıkartmanız ise ssağlık problemlerinden kurtulacağınıza rivayet eder. Normal hayatında gözlük takan şahıs içinn ise rüyada gözlük takmak, göz sağlığı hakkıında bir problemle karşılaşılacağına tabir olunnur.

Rüyada Gözlük Kaybetmek

Rüyada gözlük kaybetmek, sahip olduğunuz esski imkânlarınızı yine elde etmek iistediğinize ve bu imkânlar için devammlı çalışarak çok çaba sarf etmeniiz gerektiğine yorulur. Rüyada kaybettiğiniz gözlüğünüzü bulmanız ise, ççok çalışmadan eski imkânlarınıza kavuşulabileceğinize vve yakın bir zamanda servet sahiibi olabileceğinize işaret eder.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada İhtiyar Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...