Rüyada Gül Almak

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada gül almak anlamı nedir? islami rüya tabirleri Gül Almak ruya tabiri ve ruya yorumları gül almak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada gül almak, kadın olsun erkekk olsun herkes için hayırdır. Gül alan insan sürekli bir seviince ulaşır. Ömrü bereketli olur ve rızkı deevamlı olur. Gül alan kimse beklemediği yerlerden sevinnçli haberler alır. Ummadığı mutluluklara kavuşur. Gül alan kişiye aldığı güldeki güüzellik miktarınca nimet ulaşır.

Rüyada Solmuş Gül Görmek

Rüyada solmuş gül gören uzun birr yolculuğa çıkar. Yine bazen bu tarz rüyalar ayrılığğa da delalet olabilir. Rüyada solan gülün yine açması kküçük bir ayrılıktan sonra kavuşmaktır.

Rüyada Gül Toplamak

Rüyada gül toplamak da almak kadarr iyidir. Gül toplayan insan sağlıklı olur vve hastalıklarına şifa bulur. Yine rahatlık, esenlik ve uzun öömre işaret etmektedir. Rüyasında gül toplayanın rızkı geniş, öömrü bereketli olur.

Rüyada Gül Görmek

Rüyada gül görmek çoğu kere hayırdırr ve iyidir. Rüyada gül gören uzak bir yakkınından haber alır. Gönül ilişkilerinde hayırlı kısmetler çıkar. Bekâr bir kız için gül evliiliktir. Erkek gördüğü rüyada gül görse işşinde yükseleceğine delalettir.

Rüyada Gül Koklamak

 

Rüyada gül koklayan şahıs istediği ggibi birisi ile evlenir. Bu rüya genellikle gönül işlerine işaaret edilir. Evlenmek isteyen kişi rüyasında gül kooklarsa karşısına hayırlı bir kısmet çıkar.

Rüyada Gül Ağacı Görmek

Rüyada görülen gül dalı sıkıntıdan sonrra gelen ferahlığa ve rahatlığa işşaret eder. Gül dalında gül gören şahıs biir mutluluğa kavuşur.

Rüyada Farklı Renkte Gül Görmek

Gül genellikle görüldüğü renge göre işareet eder. Dalında kırmızı gül neşe, sevinç vee arzuların yerine gelmesidir. Dalında sarı gül gören, hastalanır veyaa kötü bir söz işitir. Beyaz gül epey hayırlıdır. Beyaz gül gören şahıs işinde yükseelir, ummadığı menfaatlere erişir, mutlu olur vve nimetlere kavuşur. Bekâr insan beyaz gül görse evllenir

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Yılanın Başını Ezmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...