Rüyada Gül Bahçesi Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada gül bahçesi görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Gül Bahçesi ruya tabiri ve rüya yorumları gül bahçesi rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada gül bahçesi görmek, kedere vee sıkıntıya rivayet eder. Görülen gül bahçesinin büyüklüğüne göre kiimsenin derdi ve kederi artar. Çok büyük bir gül bahçesi yaa da uçsuz bucaksız bir bahhçe görmek ise vefat haberi aalmakla ilgilidir. Görülen gül bahçesi küçük ise uufak tefek kötü haberler duymaya yoorumlanır. Beyaz güllerle dolu bir gül bbahçesi görmek şahsın manevi açıdan itikaatli bir kişi olduğunu ve Allah yolundan ayrılmadığını gösterir. Beyaz güllerle dolu bahçe aynı zamandaa kimsenin temiz bir kalbe vve vicdana sahip olduğunun da göstergessidir. Kırmızı bir gül bahçesi görmek isee pek çok anlama gelir. Çok büyük ve sonu hüsranla biitecek bir aşka işaret eden rrüya, aynı zamanda evli şahısların kıskaançlık nöbetlerine tutulacağına ve olmayan endişelerrle aile düzenlerini bozacaklarına da alamettiir. Siyah güllerle dolu bir bahçe görmeek ise kabire yorumlanır. Bir ölüm haberi alınmış olacağına veyya rüyayı görenin hanesinden çok sevmiiş olduğu bir aile büyüğünü kayybedeceği manalarına da yorumlanır. Sarı güllerle dolu bir bahçe isee iyileşme umudu taşımayan bir hasstalığa yakalanılacağına alamet eder.

Rüyada Gül Bahçesi Sahibi Olduğunu Görmek

 

Bir şahıs rüyasında gül bahçesi ssahibi olduğunu görürse, o kimsenin çevresindekileree iyi davranmadığı, eziyet ve işkencee etmiş olduğu anlamlarına gelir. Gül bahçesi sahibi olmak, sahip oldduğu gücü yanlış kullanmak anlamına gelirr. Büyük bir gül bahçesi olan kimsee devlet kademelerinde önem arz edenn bir yere gelir ve ggücünü, mevkisini kendi menfaatine kullanır. Bu rüya aynı zamanda rüyayı göreenin yakınları tarafından da sevilmediğini vee çevresinde gerçek bir dostun buluunmadığını da gösterir.

Rüyada Bir Bahçeden Gül Koparmak

Kişinin bütün dertlerinin sona ereceğini biildiren bir rüyadır. Gül bahçesinden kırmızı gül koparan kiimse aile ve aşk hayatını düzene sokar vee mutlu olur. Sarı bir gül koparan kimse hassta ise iyileşir, uzun bir ömre sahip oluur. Beyaz bir gül koparan ise HHac yolculuğuna çıkar. Siyah gül koparmak da kişiye ağğır gelen ve omuzlarında yük olan bir sıkııntıdan tez zamanda kurtulmaya alamettir.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Kaş Almak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...