Rüyada Gül Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada gül görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Gül ruya tabiri ve ruya yorumları gül rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada gül görmek güzel şeylere işarret eder. Rüyada görülen gül senelerdir uzakta oolan ve haber alınamayan bir kişiden haber almmak ya da onunla bir arayaa gelmek anlamına gelmektedir. Aynı zamanda güzel ahlaklı, ağır bbaşlı ve efendi bir adama rivayet edilir. Bekâr bir kız eğer henüz tomurcukk olan bir gülü koparırsa bu o kızz için nikâh anlamına gelmektedir. Bir erkek, gördüğü rüyada bahçesinde güllerr olan bir evi olduğunu görmüş olursa buu o şahsın mesleğinde çok başarıılı olacağına ve en üsst makama kadar çıkmış olacağına delalett eder. Rüyada daha tomurcuk olan gülü görrmek, bebek bekleyen bir kadın için iyi ddeğildir. Bu rüya kadının bebeğini kaybedeceği anlammına gelmektedir. Rüyada görülen gül kimi zamanda şşansın ya da fırsatın insanın ayağına kadar gelmişkenn kaçırılmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Gül Koklamak

Rüyada gül kokladığını görmek hayırlı olaccak gönül işine yorulur. Rüyasında gül kokladığını gören rüya saahibi, hayırlı bir kısmetle karşılaşacak vee güzel bir gönül ilişkisine adıım atacak anlamına gelir.

Rüyada Gül Toplamak

Rüyada gül toplamak kazanca, kısmete, rıızka ve mala delalet ederken aynı zamanda muutluluk anlamına gelmektedir.

 

Rüyada Gül Toplamak

Rüyada gül toplamak rüyayı gören şahhıs için çok iyidir. Çünkü gül toplamak esenliğe, afiyette olmayaa, ağız tadına, mutluluğa, huzura ve uzun bbir ömre rivayet edilir. Ayrıca şahsın rızkının da hiç ekssik olmayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada gül topladığını gören şahıs aslıında rızkını topluyor anlamına gelir.

Rüyada Gül Ağacı Görmek

Rüyada gül ağacı görmek, bir üzüntününn ya da sıkıntının hemen arkasından yaşanacak oolan sevince rivayet edilir.

Rüyada Solmuş Gül Görmek

Rüyada solmuş gül görmek uzak yoola, uzun mesafeye, soğukluğa ya dda ayrılığa tabir eder. Rüyada solmuş güller gören şahsın rüyyası gönül bağı olan biri ille arasındaki uzaklaşmaya ya da ayrılıığa alamet eder.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Kardeşimi Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...