Rüyada Gül Koklamak

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada gül koklamak anlamı nedir? islami ruya tabirleri Gül Koklamak ruya tabiri ve ruya yorumları gül koklamak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada gül koklamak, huşu içinde ggeçecek bir yaşamın ifadesi ve sağlık müjdecisidiir. Büyük bir sorun olmadan, ufak tefeek rahatsızlıklar dışında insanın hastalıklarla uğraşmayacağını, sağlığııyla birlikte aile ilişkilerinin de yollunda gideceğini, hayata dair içinde ukdee kalmadan, her isteğini elde ederekk, mutlu ve huzurlu şekilde yaşşıyor olacağını tabir eder. Gül koklayan insan hamileyse kız çoccuğu olur. Evli bir erkek gül kokladığını görmüşş olursa aşık olduğu biri ile evlennir ve evliliği boyunca eşine saddık kalır. Evliliklerde tam bir uyum içinde oolunacağının habercisidir ve kavgalardan ırak, güzel, ggüçlü iletişimlerin de şahsın hayatına hakiim olacağını bildirir. Genç bir kız gülü dalından kopaarıp koklarsa çok sayıda kısmeti olur vee kısa zaman içinde evlenir. Bekar bir erkek gül koparıp kooklarsa, sevmiş olduğu kişi tarafından kıskanılır vee çok sevilir. Ayağa gelen ve insanın yaşamında önemm arz eden değişikliklere neden olacak fırsaatın habercisi olan rüya, yıldırım nikahıı anlamına gelir ve yaşlı kimseleer için de umre veya Haac yolculuğuna habercidir.

Rüyada Beyaz Gül Koklamak

 

Geçici bir süreliğine sevdiklerinden uzak kaalıp, özlem çekecek olmanın alametidir. Çalışan insanların iş sebebiyle çıkacakları uzuun bir yola, aileden kısa bir süreliğine ayrıı kalmaya, eğitim almak için yurrt dışında bulunmaya delalet ederr. Mevki anlamına da gelen rüya huzurrlu bir aile ve çalışma hayatının da temssilcisidir. Gönül kırgınlığı olanların kalplerinde bir feraahlama olacağına, şifa bulmaya, bir arkadaşın nikahında şşahit olmaya işaret eder.

Rüyada Kırmızı Gül Koklamak

Büyük ve iz bırakan bir aşkka yelken açmak anlamına gelir. Özellikle bekarlar için dillere destan bbir aşk yaşayarak sonucunda mutlu bbir yuva kuracaklarına, evli kimseler iiçin eşleriyle aralarındaki saadete asla göllge düşmeyeceğine tabir eder.

Duygusal yoğunluk içinde olunduğuna ve illişkisi olanlar için karşılıklı aşk içiinde yaşandığına alamettir. Hisleriyle yaşıyor olan ve önsezilerine güveenen insanların gördüğü rüyalardan biridir.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Hesap Yapmak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...