Rüyada Geç Kalmak

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada geç kalmak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Geç Kalmak ruya tabiri ve rüya yorumları geç kalmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada geç kalmak, rüyayı gören kişininn toplumdaki yerini ve önemini kaybedeceği anlaamına gelmektedir. Kişi, yanlış, hatalı ve ayıp işlerr yaparak insanların gözündeki saygınlığını ve keendisine duyulan sevgiyi yitirecek diye rivaayet eder. Bu durum rüyayı gören kimsenin ççok üzülmesine, yıpranmasına, duygusal ve manevi yöndenn çökmesine neden olup, kendisini büyüük bir bunalıma sürükleyecek anlamına gellir. Rüyada geç kalmak, bazen de kkendisine güvenilmeyecek bir insanın varlığı ile aççıklanır.

Rüyada Okula Geç Kalmak

Rüyasında okula geç kaldığını gören kkişi, ayağına kadar gelecek, çok hayırlı vve temiz bir kısmeti hiç düşünnmeden elinin tersiyle itecek anlamına ggelir. Bu hayırlı kısmet iş hayatıyla ilggili de olabilir, özel hayatla ilgili dde olabilir demektir.

Rüyada İşe Geç Kalmak

Rüyada işe geç kalmak, rüyayı görren şahsın hem çevresini, hem işini heem de kazancını kaybetmesine neden oolacak kötü bir söz söylemesi yya da işine hile, fesat vee haram karıştırması anlamına gelmektedir. rüyayı gören kişinin kendisine inanan vee yaptığı işlerin arkasında duran insanları hhayal kırıklığına uğratacağı şeklinde yorulur.

Rüyada Gecikmek

 

Rüyada gecikmek, kimsenin başarısızlıklarına, kusurlarına, fevrii davranışına, konuştukları ile yaptıklarının birbirinii tutmaması sebebiyle güven kaybetmiş olacağğına işaret eder. Rüyayı gören şahsın sorumsuz hareket etmmesi ya da konuşması sebebiyle sahiip olduğu iyi şeyleri kaybedeceği iile delalet eder.

Rüyada Sınava Geç Kalmak

Rüyasında sınava geç kaldığını gören kkişi, bir işinin olmayışı sebebiyle ilk öönce üzülüp gözyaşı dökeceğine, kendini yerlerdeen yerlere vurup kahredeceğine ama zamman geçtikçe de bu işin keendisi için esasen ne kadar uğurssuz olduğunu görüp, olmadığı için Allah’aa şükredeceğine işaret eder.

Rüyada Nikâha Geç Kalmak

Rüyasında nikâha geç kaldığını gören kişii, vermiş olduğu sözü yerine getirmeyeerek, bazı kimselerin üzülüp, mutsuz olmasınna neden olacak anlamına gelir.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Zorluk Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...