Rüyada Geçit Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada geçit görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Geçit ruya tabiri ve ruya yorumları geçit rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada geçit görmek, rüyayı gören insanınn yaşama dair umutlarına, hedeflerine, aamaçlarına, ideallerine, isteklerine ve arzularına yoorulur. rüyayı gören insan pek çok plaana sahip ve bunları gerçekleştirmenin yolllarını arıyor ya da fırsatlarını kolluuyor anlamına gelir. Genel manası ile iyi şekilde tabiir edilir ve rüyayı gören şahsınn bazı engelleri aşması vesilesi ille şansının döneceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Resmi Geçit Töreni Görmek

Rüyayı gören kimsenin hayırlı ve ressmi görevlere getirileceğine, makam ve kariyer sahibi olacağınaa, mesleğinde ilerleyeceğine, başarılarının ve zaferleerinin belgeleneceğine, işindeki ilerleyişinin vve yükselişinin hayatı boyunca devam edeceğinne tabir edilir.

Rüyada Geçit Töreni Görmek

Rüya sahibinin daha iyi şartlara kavuşşmak, daha geniş imkânlar elde etmek ve meevki edinmek için çabaladığına, bunun hayaalini kurduğuna ve hayatın iççindeki en büyük amaçlarından bir kimmsenin bu olduğuna yorulur. rüyayı gören kimsenin hırslı ve çaalışkan kişiliğine ve gözünün de yüksekte olduğuna delaleet eder.

Rüyada Hemzemin Geçit Görmek

 

Rüya sahibinin işlerinde başarıya doğru emiin adımlar atacağına, bu yolda aaşama kaydedeceğine, başarı ve zafer kazanaccağına, bundan cesaret alarak çok dahha büyük girişimlerde bulunacağına, kendisinde bbu gücü, kudreti ve cesareti bullmuş olacağına rivayet edilir ve hayırr olarak kabul edilir.

Rüyada Askeri Geçit Görmek

Rüyayı gören kimsenin devlet kurumlarında öönem arz eden koltuklara oturacağına, mesleeğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğğine, kendisi ile gururlanacağı işler yapacaağına, herkes tarafından sevgi, saygı vee itibar gören şahıs olacağına vve toplumda her zaman saygınlığının bbaki kalmış olacağına delalet eder.

Rüyada Altgeçit Görmek

Rüyayı gören bireyin garanti olacak işlerre gireceğine, kaybetmeyi göze alamayacağına, sermayesini risske etmeyeceğine bunun için de mutlaaka kazanmış olacağına inanacağı yollardan giitmiş olacağına işaret eder. rüyayı gören insan emin olmadığı işleere girmeyecek kadar temkinli bir insan anlaamına gelir.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Bitki Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...