Rüyada Gebelik Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada gebelik görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Gebelik ruya tabiri ve rüya yorumları gebelik rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada gebelik görmek, gebelik rüyaları hayraa yorulmaz. Rüya sahibinin, büyük üzüntülere ve sıkıntıılara maruz kalmış olacağına ve nne kadar çabalasa da bu duurumdan kurtulamayacağına tabir eder. Rüyayı gören şahsın, iş hayatında vve aile hayatında içinden çıkılması neredeysse imkânsız problemlerle karşı karşı tarafaa kalacağına ve ne kadar azzim ve kararlılık gösterirse göstersin bbir türlü sıkıntıları çözemeyeceğine delalet edder.

Rüyada Eşini Hamile Görmek

Rüyada eşini hamile görmek, rüyayı göreen insanın, bir işe girişip paraa kazanmasına ve bu parayla başkka işlerde boy göstermesine rivayet edillir.

Rüyada Kadının Kendini Gebe Görmesi

Rüyada kadının kendini gebe görmesi, malındaa artış olacağına, aile büyükleri, kkonu komşu ve akrabalar tarafından öövülüp yaşıtlarına örnek gösterilmesine tabir oolunur.

Rüyada Gebe Kadın Görmek

Rüyada gebe kadın görmek, rüyayı görenn şahsın, aile hayatında ve sosyal hayatında yaşaamış olduğu sorunlardan ötürü büyük birr üzüntü ve çok fazlla endişe duymasına ve bu ddurumun uzun bir süre devam etmesinden dollayı ruhsal problemlerle boğuşmak zorunda kalmasınna tabir edilir.

 

Rüyada Kendini Hamile Görmek

Rüyada kendini hamile görmek, rüya ssahibinin, uzun bir zamandan beri evlenmeyi, mutllu ve huzurlu bir yuva kurmayıı ve tez zamanda çocuk ssahibi olmayı çok ama çok istediğinne alamet eder.

Rüyada Genç kızın Kendini Hamile Görmesi

Rüyada genç kızın kendini hamile görmesi,, yaptığı hatalar yüzünden ailesinin üzülmesine ve hayall kırıklığı yaşamasına rivayet eder. Aynı zamanda, rüya sahibine münasip olmayann biri ile birlikte olmasına yorumlanır.

Rüyada Erkeğin Kendini Gebe Görmesi

Rüyada erkeğin kendini gebe görmesi, ggeçmiş zamanda yaşanmış üzüntü verici olaylardann ötürü kimseye söyleyemediği, açığa çıkmasındann büyük bir korku duyduğu vee büyük bir üzüntüye ve kederee sebep olan bir sır sakladığıına işaret eder.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Güzelleşmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...