Rüyada Gecikmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada gecikmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Gecikmek ruya tabiri ve rüya yorumları gecikmek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada gecikmek, genel manası ile söyllediklerini yapmayan, güvenilmez, yalancı ve üçkâğıtçı bir kimseniin varlığına yorulur. Konuştukları ile yaptıkları birbirini tutmayan, innsanlara hayati vaatlerde bulunan ama onların üzülürler mmi diye duygu ve düşüncelerini önemseemeden vaatlerini yerine getirmeyen, haayal kırıklığına uğratan ve üzen bbir kimse üzerinden açıklanır. Rüyada gecikmek, çoğu kimsenin şahsiyetsiz ollarak görmüş olduğu bir kimseye yorulur.

Rüyada Otobüse Geç Kalmak

Rüyada otobüse geç kalmak, rüyayı görenn bireyin belki de hayatının işşi olacak kadar önem arz edeen ve büyük bir işi, gerii planda kalarak ve pısırık davranarrak başkasına kaptıracağına, bir daha dda hayatı boyunca bu imkânı ellde edemeyeceğine ve başarısız olacağına yorumlanmakktadır.

Rüyada Geç Kalmak

Rüyada geç kalmak, yarı yolda bırrakılmaya alamet eder. rüyayı gören kimsenin emeklerini boşa çıkaraccak, umutlarını söndürecek ve kendisine oolan güvenini yerle bir edecek birr insan ile karşılaşmış olacağına vve ondan büyük zarar göreceğine aalamet eder.

Rüyada Okula Geç Kalmak

 

Rüyada okula geç kalmak, tabir yeriinde ise kişinin kendi akılsızlığı nedeni ille hayallerine çok yaklaşmışken, onlara errişemeyeceğine ve durumun önemini sonradan faark ederek çok pişman olup, kkafasını taşlara vuracağına işaret eder.

Rüyada Randevuya Geç Kalmak

Rüyada randevuya geç kalmak, bir şaahıs nedeni ile çok para harcanan ve haayır getireceği garanti gözüyle bakılan birr işin yarıda kalacağına, rrüyayı gören bireyin varını yoğunu kaybedeceeğine, yaşamış olacağı bu kötü tecrübe seebebiyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayaacağına tabir edilir.

Rüyada İşe Geç Kalmak

Rüyada işe geç kalmak, rüyayı göreninn karşısına çıkan fırsatların kıymetini bilmediğine, onlarrı iyi değerlendiremediği için hep yerrinde sayar olacağına ve bir arpaa boyu yol alamayacağına, yarınlarını hiiç düşünmediğine, anı yaşayacak kadar uçarıı ve bencil olduğuna işaret eeder.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Anne Sütü Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...