Rüyada Gelincik Hayvanı Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada gelincik hayvanı görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Gelincik Hayvanı ruya tabiri ve ruya yorumları gelincik hayvanı rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada gelincik hayvanı, genellikle hilekar, siinsi, insanlara kötülük düşünen birisidir. Bu insan dışarıdan kötü birisi olaraak algılanmaz, bu sebeple çevresinde çook insan bulunur. Fakat gerçekte herkese karşı hileler yappar ve onları maddi manevi zzarara uğratmayı amaçlar. Rüyada evine gelincik hayvanı girdiğini görenn kişi, bahsi geçen özelliklere sahipp bir şahıs ile arkadaşlık kuurar veya evine böyle bir adamıı davet eder. Rüyada gelincik, merhametsiz ve katı kalplli bir kişidir. Gelincikle gördüğü rüyada karşılaşan kişi, keendisine merhamet etmeyen, taş kalpli bbir adamla karşılaşır veya arkadaşlık kuurar.

Rüyada Gelincik Hayvanı Beslemek

Rüyasında bu hayvanı besleyen kimse, köötü bir kimseyi hizmetine alır. Bu şahıs sadık olmasının yanında köötü kalpli ve merhametsizdir. Böyle bir rüya görmek aynı zammanda zararlı şahısları dost edinmeye, onlarla berabeer vakit geçirmeye ve onların zararındaan nasibini almaya da yorulur. Aynı zamanda günah işlemek ve faydasıız ameller peşinde koşmak manalarına da gelirr. Gelinciğe yem vermek, kötü ve zaraarlı bir insan ayardım etmeye, para vermeye,, ihtiyaçlarını gidermeye alamet eder.

Rüyada Gelincik Hayvanını Öldürmek

 

Rüyada gelincik öldüren kendisine zarar vereceek bir düşmandan kurtulur veya etrafına kaarşı hile düşünen merhametsiz bir kimseeyi alt eder. Gelincik hayvanı, genellikle kötülükle rivayet edder. Bu hayvanı gördüğü rüyada gören kişii, zalim bir şahsın zararına uğrar. Bu sebeple böyle bir hayvanı ölddürmek bu zararlardan kurtulmak anlamına gelir. Rüyasında gelincik hayvanına taş atan etrafınddaki dost görünümlü bir düşmanın farkına vaarır ve onu etrafından uzaklaştırır.

Rüyada gelincik hayvanı gören insan iiç dünyası içerisinde zararlı insanlardan veya evvine girmesinden korktuğu hırsızlardan korkmaktadır. Bu rüyayı gören kimse, evine girrip çıkan bir arkadaşının davranışlarından şüphe vee endişe de duymaktadır.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Noter Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

merhaba ; rüyamda annemle değişik bir evdeyiz. orda gelincik hayvanı varmış. gelincik önce ısırırmış felç olurmuşsun ve sonra seni yermiş. annemi ısıracakmış korkuyorum görüyorum ki sarı renkte bir kediyi ısırıyor az kedi felç oluyor kuyruğunu yiyor böyle kuruğun yarısını sıyırıyor. dahada korkuyorum anneme diyorum burda oturma gelecek şimdi yieyecek hadi birlikte gidelim kapıya çıkıyoruz kapının önünde dalgalı bi deniz kayık var diyorum kayık alabora olur burdan gidemeyiz. sonra başka bir şekilde gidiyoruz. değişik bir şekilde bizim evdeyim. annem yok bu sefer odada koskoacaman bir örümcek ayakları gövdesi orda da korkuyorum ne yapacağım şimdi diyorum sonra örümcekte kayboluyor. çok karışık bir rüyaydı ve anlamını çok merak ediyorum. yardımcı olursanız sevinirim.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...