Rüyada Geniş Ev Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada geniş ev görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Geniş Ev ruya tabiri ve rüya yorumları geniş ev rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada geniş ev görmek kimsenin içindee bulunmuş olduğu hal üzere delallet eder. Mesela geniş ev ferahlık, mutluk annlamına gelir. Rüyada geniş bir evde oturduğunu göreen insan ferahlığa erişir ve bütünn sıkıntılarından kurtulur. Geniş ev gören kimse eğer bbir derde müptela olmuşsa o ddertten kurtulur. Böyle bir evde oturduğunu görenin düünya hali de düzelir ve ferahlığaa kavuşur.

Rüyada dar bir evde bulunmak

Dar evin manası geniş evin teersidir. Yani sıkıntı yaşayacağınıza ve başınıza uffak bir musibet geleceğine işaret olabilir. Yine karanlık ve pis bir eevin tabiri de bu şekildedir.

Rüyada ev görmek

Rüyada görülen ev bireyin ahiretidir. Bilmediği bir evde birtakım ölmüş insanlaarla karşılaşan insanın ecelinin yaklaştığına inanılır. Yine kerpiçten yapılma ev gören inssan haram mal alır. Böyle bir evden kaçıyorsa haramdan kaaçan iyi bir insan olduğuna delalettir. Yine rüyada görülen ev kimsenin dünyalığıı da olabilir. Geniş ev sıkıntısız bir hayata işarretken küçük bir ev sıkıntı ve zahmetle dde yorumlanır.

Rüyada dağ başında bir ev görmek

 

Dağ başında bir evde oturduğunuzu göördüyseniz, dağ daima gücün ve yyükselmenin işaretidir. Bu yüzden böyle bir yerde bulundduğunu gören insan işinde yükselir vee yücelir. Dağ başında ev, yine sıkıntıların deff’ine ve maddi manevi rahatlığa kavvuşmaya rivayet eder.

Rüyada yeni bir ev görmek

Yeni bir ev huzur, mutluluk vee yeni bir işken; eski ve pis biir evse sıkıntı ve üzüntüdür. Eski bir evden çıkmak feraha kavuşmmak, mutlu olmak anlamına gelir.

Rüyada evin duvarını görmek

Büyük âlim İbni Sirin’e göre rrüyada herhangi bir evin duvarının çöktüğünü gören kkimse bir musibete uğrar veya eev halkına zarar gelir. Rüyada bir evin büyümesi iyi küçülmessi ise tam tersi olarak yorulur.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Paspas Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...