Rüyada Gerdek Gecesi Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada gerdek gecesi görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Gerdek Gecesi ruya tabiri ve rüya yorumları gerdek gecesi rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada gerdek gecesi görmek, yapılacak yanllış bir anlaşmanın veya bireyi sonradan pişman edeceek biri ile ortaklık etmenin, büüyük bir sermayeyle sonu görünmeyyen bir işe girişmenin yaşattığı pişmaanlığa yorulur. Hataları yüzünden ailesini de mahcup durumaa düşürecek olan kimsenin, nefsine hakim olamaması yüzündden de zor zamanlar geçireceğini, özelliikle evli insanlar için başkkalarıyla olan gönül ilişkilerinin toplum içindee hoş karşılanmayacağını bildirir. Tanımadığı insanların gerdek gecesin, görmek isse insanın gıybette bulunduğuna ve başkalarının günahını aalacağına, insanlar ile ilgili yaptığı köötü yorumlar yüzünden yalnız kaalmış olacağına delalettir. rüyayı gören kişinin konuşmalarında dengesiz davranmasıı ve lafın nereye gideceğini bilmeden konuşması sebbebiyle hem özel hayatında, hem sosyaal, hem de iş hayatıında çevresini kaybedecek olmasına işaret edilirr.

Rüyada Gerdek Gecesinden Kaçmak

Bir anlık gaflete düşüp günah işlemektenn son anda kaçınacak olan rüyayı görenn kişinin aklının başına geleceğini vve nedamet yaşamamak için bundan sonnraki adımlarını çok daha dikkatli biir şekilde atacağını bildirir. şahsın anne veya babasından gelen öğğütleri can kulağıyla dinlemesinin başına gelecek biir felaketin önüne geçeceğini de ddelalet eder.

 

Rüyada Kendi Gerdek Gecesini Görmek

Bekar insanlar için evlilik konusunda çook fazla aceleci davranmaları sebebiyle karşılarındaki kimseyi yeteriince tanımadan hareket edeceklerini bildirir. insanın ailesini hiçbir şekilde dinlemeyip keendi burnunun dikine hareket ederek, elindeki avucundaki büttün birikimini bu düğün için harcaayacağına, evlense dahi borçlar sebebbiyle daha evliliğinin ilk günlerinde bbile stres içinde olacağına tabir eder. Büyük borçlarla düğün yapmaya, gösteriş yapmaak yüzünden aşırı savurgan davranmaya da delalet eeden rüya sorumluluk sahibi olmadan hareekete geçmenin sonucunda pişman olunnacak hale gelmenin de tabiridir.

Sosyal anlamda çevre değişikliği yapmak istemennin ve sınıf atlama niyetinin iffadesidir. bireyin bulunmuş olduğu çevrede kendisini yeterincce ifade edemediğine inanmasına, duygusal aaçıdan beğendiği kişilerin daha üstün insannlar olmasından dolayı onlar gibi bbir hayata sahip olmak için plannlar yaptığına da delalet eder.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Tatil Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Selamun aleyküm. . Rüyamda eskiden sevdiğim insanın gerdek gecesini görüyordum. .. sanki aynı evdeydik ve biz ailecek onlara sığınmış bir odada yatiyorduk.. onların yatak ise bizim kaldığımız odaya açılıyordu kapısı ve ancak bizim odadan geçmelerini icap ediyordu banyoya geçmek için. .sonra bakıyordum sabaha karşı bunlar bornozlarini giymiş halde yatak odalarından çıkıp banyoya gusül abdesti almak için çıkıyordu. . Sevdiğimin karısı bir anda bizim odadan banyoya doğru geçerken giybetimizi edip bizim misafir olarak kalışımızdan olan raratligini dile getiriyordu.. Ben uyanık bir vaziyette onların konuşmalarına şahit oluyordum ki yattığım yataktan bir an yan tarafa düşüyordum lakin onlar beni farketmiyordu. . Sonra eski sevdiğim kişi karısıyla adeta gözümüzün önünde karısısyla birlikte olmak için hamleler yapıyordu kadın ise isyan ediyordu adeta bu duruma.. Sonra bulunduğumuz odada tv açık vaziyette onlar da dahil tv izliyorduk ki ben sevdiğimi kaybetmenin onun başkasıyla olmasının verdiği acıyla o odayı terkediyordum. . Sonra balkona çıkıyordum ve önümde duran bir sürü asma ağacından siyah üzüm koparıp yiyiyordum .. asma o kadar doluydu ki salkimla hayatımda hiç bu kadar bereketli üzümler görmemiştim. . Sonra büyük ablam da odadan yanıma geliyordu ve müjdemi isterim lakin yanağımı öp bunun karşılığında diyordu ben de ablamın yanağına bir öpücük konduruyordum ve sevdiğim insanın yaptığı evliliğin bir hevesle yapıldığı yönünde bişeyler söylüyordu sanki ya da buna isaret ediyordu ki ben onun müjdesini bu anlama geldiğini biliyordum. . Sonra da sanki devlet erkanindan birinin oğlu bana talip olacak yönünde bişeyler hissediyordum ve Cumhurbaşkanlımiz da bulunduğunuz şehre teşrif ediyor babamla çok yakın bir arkadaşlıkları olduğuna şahit oluyor ve mutlu oluyordum. . Sonra cumhurbaşkanımiz babama bişeyler söylüyordu ama bildiği bir sırri da saklaması gerektiğini söyleyip babama bu sırrı ona anlatamayacagini belirtiyordu. . Sonra da sabah namazina kalkmam icin ablamın sesiyle uyandım. . Rüyamin anlamını ve yorumunu sizden sevgilerimle rica ediyorum. . Teşekkür ediyorum. . Sağlıcakla kalınız..


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...