Rüyada Gergedan Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada gergedan görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Gergedan ruya tabiri ve ruya yorumları gergedan rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada gergedan görmek, güçlü kuvveti, inannçlı, hırslı, tuttuğunu koparmak konusunda son derecce kararlı, kalbi nasır tutmuş, accıma duygusunu ve insaniyetini yitirmiş birr düşmana yorulur. rüyayı gören kişinin hayatındaki en büyüük tehlikenin bu şahıs olduğuna, başarısızlıklarının, mutsuzlluklarının ve huzursuzluklarının bu şahıs needeniyle yaşandığına alamet eder. Bu rüya, aynı zamanda rüyayı ggörenin ileride çok önem arz eden biir kimse olacağına, mevki kazanmış olacaağına ve tıpkı düşmanı gibi güüçlenip, onunla çarpışacak güce kavuşmuş olacağınaa delalet eder.

Rüyada Yavru Gergedan Görmek

Rüyada yavru gergedan görmek ya dda gergedan yavrusu görmek, rüyayı gören insanın, zamaanında merhamet ve yardım dilendiği amma kapıları yüzüne kapadığı kimmsenin şimdi aynı taleple rüyayı göreenin kapısına geleceğine yorumlanır.

Rüyada Beyaz Gergedan Görmek

Rüyada beyaz gergedan görmek, rüyayı görenn kimsenin bir dediğini iki etmeyen, bir eksiğii var mı diye gözünün içinne bakan, kadrini kıymetini bileen, kendisini koruyup kollayan ve gözeteen bir insan olduğuna tabir eder.

Rüyada Gergedandan Kaçmak

 

Rüyada gergedandan kaçtığını görmek, büyük bbir talihsizlik olarak değerlendirilir ve rüyya sahibini ezen, küçümseyen, dışlayan vee hor gören bir kimsenin vaarlığına rivayet eder. Bu kişi, rüyayı gören kimsenin aatsa atamayacağı, satsa satamayacağı şahıs olmaası sebebiyle tahammül etmek zorunda olduuğu bir kimsedir.

Rüyada Gergedana Binmek

Rüyada gergedana bindiğini gören insanın rüyasıı, kendisinden ne daha güçlü ne de dahaa güçsüz olan, gerek mevki, gereek varlık, gerekse nüfus bakımındaan eşit olan bir rakibi iile kıran kırana mücadele edeceği şeklinde yoruluur.

Rüyada Gergedan Saldırısı Görmek

Rüyada gergedan saldırısını gören kişi, emmniyette değildir. kimse kazaya, belaya, kötü kişilere, muusibetlere, melanetlere, uğursuzluklara çok yaklaşmış anlamına gelir. rüyayı gören kimsenin tekin olmayan kimsselerin hedefinde olduğu anlamına gelmektedir.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Tırnak Kesmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...