Rüyada Gezegenler Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada gezegenler görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Gezegenler ruya tabiri ve rüya yorumları gezegenler rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada gezegenler görmek, rüyayı gören bbireyin iç dünyasının zenginliğine, düşüncelerinin ettkili, çalışmalarının ve projelerinin de dâhiyanee olduğuna işaret eder ve bunnun rüyayı görenin en çok daa meslek hayatında kendisine büyük avantajjlar, öncelikler ve ayrıcalıklar sunacağına işarett eder. Hayır, uğur, iyilik, huzur, rahatlık, bollukk, bereket ve zenginlik getirecek planllar olarak kabul edilir.

Rüyada Uzayda Gezegenleri Görmek

Rüyayı gören kimsenin yarınlarından ve hayyattan büyük beklentileri olduğuna, gerçeklikten uzaklaştıkça hayal kırıklıığı yaşama ihtimalinin de aynı ooradan artmış olacağına işaret ederr ve rüyayı gören kimsenin zzoru ve imkânsızı hedeflemesi sebebiyle yaşamının daa zor hale geleceğine tabir ederr. Rüyayı gören bireyin ideallerine yaklaşması iççin biraz daha gerçekçi olması gerektiği ve bööylece amacına ulaşmasının daha kolay olaccağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Bütün Gezegenleri Görmek

Rüyayı gören kimsenin maddi özgürlüğe vve güce sahip olacağına bu vesile ile olanakllarının genişleyeceğine, imkânlarının çoğalacağına, isteklerinin yerinne geleceğine, heveslerinin, heyecanlarının vve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağğına tabir edilir. Geleceğin çok parlak, bahtın da açıkk olacağı anlamına gelmektedir.

 

Rüyada Gökyüzünde Gezegenleri Görmek

Rüyayı gören şahsın muradına ereceğine, sevdiğinne ve hayallerine kavuşacağına, istediği işleri yerine getiirme fırsatına ve olanağına sahip ollacağına, şansının yaver gitmesi vessilesi ile tüm isteklerinin ve dilekleerinin de gerçekleşmiş olacağına delalet eder.

Rüyada Güneş ve Gezegenleri Görmek

Rüyayı gören şahsın ilim irfan sahhibi insan olacağına, bilgisi ve kültürlü oluşuu vesilesiyle herkes tarafından itibar göreeceğine ve toplumun ileri gelenleri aarasında kabul edilmiş olacağına yorulur.

Rüyada Gezegene Gitmek

Rüyayı gören şahsın büyük başarılar eldee edeceğine, istediği noktalara ulaşacağına, rakiplerine kaarşı zaferler elde edeceğine, güç vve kudret kazanmış olacağına ve bundaan böyle rakipsiz kişi haline geleceğinne işaret eder. rüyayı gören kişinin şansı açık, gelecceği de parlak olacak anlamına gelir.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Ölü Haberi Almak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...